wtorek, 24, kwiecień 2018 roku

 

 

 JAWORZNICKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

SEZON 2017/2018

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

Jaworznicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej – podsumowanie pierwszego etapu

A68A7818W dniu wczorajszym 4 marca trzema spotkaniami zakończyliśmy pierwszy etap ligi. W pierwszym meczu o godz. 15.00 na parkiecie zobaczyliśmy zespoły BCC oraz LENENSIS. Po bardzo ciekawym i zaciętym spotkaniu lepsi okazali się zawodnicy LENENSIS wygrywając 3:1. W kolejnym spotkaniu oglądaliśmy RISER oraz KLIMAKS. RISER jak na faworyta ligi przystało, dosyć gładko ograł zespół KLIMAKS 3:0. W ostatnim spotkaniu tego dnia o swoje punkty walczyli zawodnicy SALOS oraz PWK Team. Z tej potyczki zwycięsko wyszła drużyna PWK Team 3:0.

Zgodnie z nowym systemem rozgrywek, awans do gry o miejsca 1-6 otrzymują zespoły, które w grupach z I etapu zajęły miejsca 1-3. Pozostałe zespoły walczyć będą o miejsca 7-11.

Czytaj więcej...

Rozgrywki JALPS wracają po Nowym Roku

A68A790714 stycznia wznowiliśmy rozgrywki Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej po przerwie świąteczno – noworocznej. Tego dnia rozegrano dwa spotkania w grupie II. O godz. 16.00 na parkiecie zobaczyliśmy zespoły LENENSIS oraz KLIMAKS. Spotkanie niezwykle wyrównane lecz górą z tej potyczki wyszli zawodnicy LENENSIS 3:1. W drugim meczu naprzeciwko siebie stanęli, aktualny lider grupy II RISER VOLLEY oraz BCC. W tym spotkaniu RISER nie dał najmniejszych szans rywalom i pewnie zwyciężył 3:0. Kolejne mecze JALPS już w najbliższą niedzielę 20 stycznia.

Bez niespodzianek w 7 i 8 kolejce Jaworznickiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej

A68A793510 grudnia w ramach 7 kolejki JALPS rozegrano dwa spotkania. W pierwszym meczu na parkiecie obserwowaliśmy zmagania BCC oraz SALOS-u. Zwyciężyła drużyna BCC stosunkiem setów 3:0. W drugim meczu naprzeciwko siebie stanęły ekipy RISER oraz PWK TEAM. Zeszłoroczny zwycięzca ligi zapisał na swoim koncie komplet punktów lecz zawodnicy PWK walczyli dzielnie i zdołali urwać seta. 3:1 dla RISER.

17 grudnia w ramach 8 kolejki JALPS swoje mecze rozegrały AMATORZY – TAURON WYDOBYCIE oraz VOLLEYBEER – VOLLEY BŁYSKAWICA. W pierwszym spotkaniu TAURON nie pozostawił żadnych złudzeń na zwycięstwo swoim przeciwnikom i pewnie zwyciężył 3:0.

Czytaj więcej...

LENENSIS oraz KLIMAKS zwyciężają na inauguracje Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

 MG 4755W niedziele 22 października drużyny BCC, KLIMAKS, LENENSIS oraz PWK TEAM rozegrały swoje mecze w ramach pierwszej kolejki Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. W pierwszym spotkaniu, które rozpoczeło się o godz. 16.00 KLIMAKS zwyciężył z zespołem BCC stosunkiem setów 3:1. W drugim meczu LENENSIS pokonało drużynę PWK TEAM 3:0. Kolejne mecze odbędą się w niedzielę 29.10 - o godz.16.00 zagraja VOLLEYBEER i PWK Junior TEAM, a 30 min po zakończeniu meczu 1 na parkiet wyjdą TAURON WYDOBYCIE i VOLLEY BŁYSKAWICA. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki na trybuny.

Uwaga zmiana systemu rozgrywek Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w sezonie 2017/2018 ! Inauguracja już 22 października !

rieser1W związku z dużą ilością zgłoszonych drużyn, organizator postanowił zmienić system rozgrywek w sezonie 2017/2018 :

1. W sezonie 2017/2018 rozgrywki będą przeprowadzone w dwóch etapach:

a. Etap I: system każdy z każdym - jeden mecz z każdą drużyną w dwóch grupach (I oraz II). Trzy najlepsze zespoły z grupy I oraz II utworzą grupę A, i w etapie II zagrają o miejsca 1-6. Natomiast pozostałe zespoły z grup I i II utworzą grupę B i w etapie II zagrają o miejsca 7-11.

Czytaj więcej...

Ruszają zapisy do Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej 2017/2018 !!!

rieser1Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki siatkowej do wzięcia udziału w kolejnej edycji Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej organizowanej przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Jak co roku do rozgrywek dopuszczone zostaną drużyny, które w swoich składach nie posiadają zawodników z aktualną licencją PZPS czy wojewódzkich związków piłki siatkowej. Aby zgłosić drużynę do rozgrywek wystarczy min. 6 zawodników, lecz max. drużyna może liczyć 15 zawodników. Tradycyjnie rozgrywki odbywać się będą na hali MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18.

Czytaj więcej...