JAWORZNICKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

SEZON 2018/2019

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

Rozgrywki Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

file161Już wszystkie zespoły zgłoszone do rozgrywek Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej rozegrały swoje pierwsze mecze sezonu 2015/2016. W tym roku obserwujemy większe zainteresowanie uczestnictwem w lidze- ilość zgłoszonych zespołów wzrosła do 10, a wśród nich pojawił się po raz pierwszy zespół w całości składający się z zawodników spoza Jaworzna.

Wzrasta też poziom rozgrywek- wiele zespołów ma w swoim składzie bardzo dobrych zawodników, którzy posiadają duże siatkarskie umiejętności. Świadczy to o ich bogatej przeszłości zawodniczej i wróży zaciętą rywalizację do końca rozgrywek amatorskiej ligi. Rozgrywki prowadzone są zgodnie z zamieszczonym, na naszej stronie terminarzem w niedziele o godz.14.00 (I mecz) i 16.00 (II mecz), a trwająca runda zasadnicza potrwa do 3 kwietnia 2016 roku. Wyniki po każdym dniu rozgrywkowym będą udostępnione na stronie http://www.mckis.jaw.pl/jalps-glowna.html w zakładce terminarz, natomiast stan rywalizacji można sprawdzić w zakładce tabela. W ostatnią niedzielę 25.10 RISER pokonał BCC, a drugi mecz pomiędzy INCOME TEAM i SALOS zakończył się wynikiem 3:1 dla SALOSU
Najbliższa niedziela 1.11 jest dniem wolnym- kolejne spotkania odbędą się dopiero 8 listopada. O godz. 14.00 spotkają się TAURON WYDOBYCIE SOBIESKI S.A. i KLIMAKS, a o godz.16.00 zagrają TECHNICY MAGICY i LENENSIS.
Miejscem rozgrywek na stałe jest hala sportowa przy ul.Inwalidów Wojennych 18.