JAWORZNICKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

SEZON 2018/2019

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

Ruszają zapisy do Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej !!!

technicy magicyJesienią rusza kolejna edycja Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej organizowanej przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Do udziału zapraszamy wszystkich sympatyków piłki siatkowej. Dopuszczone do rozgrywek zostaną jedynie drużyny nieposiadające w swoich składach zrzeszonych zawodników, czyli posiadających aktualną licencję PZPS czy wojewódzkich związków piłki siatkowej. Aby zgłosić drużynę do rozgrywek wystarczy min. 6 zawodników, lecz max. drużyna może liczyć 15 zawodników. Jak co roku rozgrywki odbywać się będą na hali MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18.


By wziąć udział w lidze należy zgłosić drużynę poprzez wypełnienie załączonego na naszej stronie formularza i przesłanie go na adres radoslaw.lemanski@mckis.jaw.pl lub złożyć go w Dziale Sportu MCKiS do dnia 11 października 2016r. Każdy zespół wybiera swojego przedstawiciela, który będzie reprezentował drużynę. Rozpoczęcie rozgrywek planowane jest na 16 października,a terminarz rozgrywek zostanie podany przez organizatora po zamknięciu zgłoszeń zespołów.
Regulamin oraz wszystkie niezbędne informacje umieszczone są na stronie MCKiS. Zapraszamy do udziału w Jaworznickiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej !!!.