JAWORZNICKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

SEZON 2017/2018

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

Bez niespodzianek w 7 i 8 kolejce Jaworznickiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej

A68A793510 grudnia w ramach 7 kolejki JALPS rozegrano dwa spotkania. W pierwszym meczu na parkiecie obserwowaliśmy zmagania BCC oraz SALOS-u. Zwyciężyła drużyna BCC stosunkiem setów 3:0. W drugim meczu naprzeciwko siebie stanęły ekipy RISER oraz PWK TEAM. Zeszłoroczny zwycięzca ligi zapisał na swoim koncie komplet punktów lecz zawodnicy PWK walczyli dzielnie i zdołali urwać seta. 3:1 dla RISER.

17 grudnia w ramach 8 kolejki JALPS swoje mecze rozegrały AMATORZY – TAURON WYDOBYCIE oraz VOLLEYBEER – VOLLEY BŁYSKAWICA. W pierwszym spotkaniu TAURON nie pozostawił żadnych złudzeń na zwycięstwo swoim przeciwnikom i pewnie zwyciężył 3:0.

Drugie spotkanie lepiej zaczęli zawodnicy BŁYSKAWICY wygrywając pierwszego seta. Na ich nieszczęście VOLLEYBEER włączyli wyższy bieg i pewnie wygrali kolejne trzy partie, a tym samym cały mecz 3:1.

Po 8 kolejkach na pierwszym miejscu w grupie I znajduje się TAURON WYDOBYCIE ZG SOBIESKI, natomiast liderem grupy II jest zespół RISER VOLLEY TEAM JAWORZNO.