JAWORZNICKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

SEZON 2018/2019

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

Jaworznicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej wchodzi w decydującą fazę rozgrywek

A68A3056Do końca rozgrywek pozostały już tylko dwie kolejki, a w ligowej tabeli grupy A jeszcze wszystko może się zdarzyć. Na dzień dzisiejszy liderem rozgrywek jest zespół Volley Team Błyskawica Sosnowiec, a tuż za nimi odpowiednio Volleybeer Team Katowice, Riser Volley Team Jaworzno, Tauron Wydobycie ZG Sobieski, Klimaks oraz Lenensis. Każde spotkanie może jeszcze wiele namieszać w tabeli więc emocji na pewno nie zabraknie do samego końca.

W przedostatniej kolejce 13 maja o godz. 17.00 zmierzą się Riser Volley z Tauron Wydobycie, natomiast 30 min po pierwszym spotkaniu swój mecz rozegrają drużyny Volley Błyskawica oraz Volleybeer. Wszystkie spotkania tradycyjnie rozgrywane bedą na hali MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18.

W zeszły weekend swoje rozgrywki zakończyły drużyny walczące w grupie B o miejsca 7- 11. Układ tabeli przedstawia się następująco:

GRUPA B ( miejsca 7-11)
7. BCC
8. AMATORZY
9. PWK TEAM SOSNOWIEC
10. SALOS VOLLEY JAWORZNO
11. PWK TEAM Junior SOSNOWIEC

Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za udział zawodnikom,a drużyny które zakończyły już sezon zostaną uhonorowane pamiątkowym dyplomem.