decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum
youtube-akrualnoscikup bilet 2

Nagrody dla uczestników Festiwalu Energii

tvs logoUwaga! Wyjątkowe niespodzianki dla uczestników Festiwalu Energii!
Tegoroczna edycja Festiwalu ma niezwykle atrakcyjną oprawę, wiele imprez towarzyszących i mnóstwo miłych niespodzianek dla widzów. Od kilku tygodni wręczamy zaproszenia na Festiwal laureatom licznych konkurów prasowych, radiowych, internetowych i telewizyjnych. Zostało jeszcze kilka zaproszeń, więc jeśli chcecie wygrać taką specjalną wejściówkę słuchajcie Radia RMF oraz oglądajcie Telewizję Silesia. To patroni medialni ósmej edycji Festiwalu dbający o naszą publiczność i dobre nastroje na imprezie. Wspólnie z mediami przygotowaliśmy dodatkowe nagrody dla tych, którzy będę się z nami bawić na festiwalowych koncertach.
Bądź z nami 1 sierpnia na Stadionie a masz szansę wrócić z imprezy z atrakcyjną koszulką z logo Festiwalu Energii i logo programu „Weekend z TVS” ( seria limitowana !).
Ponadto dla uczestników konkursów przeprowadzonych za sceny będą do wygrania, ufundowane przez Telewizję Silesia: koszulki promocyjne oraz 5 podwójnych voucherów do Ośrodka „Muflon” w Ustroniu (voucher obejmuje nocleg ze śniadaniem dla 2 osób).
Spotkajmy się na Festiwalu Energii i bawmy się na najbardziej energetycznej imprezie w regionie!