Ładowanie Wydarzenia

W marcu koncert w ramach cyklu dekaTON rozgrzeje niejedno kobiece serce. Już 3 marca o godz. 17:00 w Domu Kultury w Jaworznie-Szczakowej wystąpi Stefano Terrazzino z zespołem! Zapraszamy wszystkich na muzyczno-taneczny wieczór pełen niezapomnianych włoskich przebojów, fantastycznych emocji i pozytywnych wibracji!

Stefano Terrazzino popularny włoski tancerz, aktor i wokalista. Od 2005 roku mieszka i pracuje w Polsce. W wieku piętnastu lat rozpoczął karierę taneczną, reprezentując najwyższą klasę S w tańcach latynoamerykańskich sięgną po zawodowstwo taneczne.

W polskim programie rozrywkowym Taniec z Gwiazdami kilkukrotnie stawał na podium, w tym dwukrotnie na miejscu pierwszym z Kingą Rusin i Agatą Kuleszą. Również dwie wygrane, z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz, przyniósł mu program na antenie telewizji Polsat Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Drugą pasją Terrazzino jest aktorstwo. Występował m. in. w serialach „Samo życie”, „Na Wspólnej”, „Ja to mam szczęście”, „Linia życia”, „Przyjaciółki”. Aktorsko udziela się również w teatrze. Ma na koncie rolę Rudolfa Valentino w spektaklu „Polita” wystawianym w Teatrze Buffo.

Stefano poza sceną zajmuje się projektowaniem strojów oraz fotografią. Uwielbia gotować. Do każdego wyzwania podchodzi kreatywnie. Kocha Sycylię, wszystkie jej zapachy i smaki. Spędza tam każdą wolną chwilę a Polskę uważa za swój drugi dom.

Bilety można kupić TU