decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum
youtube-akrualnoscikup bilet 2

Jawor 2017

JAWOR 2017 - Przegląd Przedszkolny

2017 przeglad przedszkolnyPROTOKÓŁ z Przeglądu „Mój dziecięcy świat” dla dzieci przedszkolnych XVII FESTIWALU KULTURY DZIECI I MŁODZIEŻY JAWOR 

Czytaj więcej...

JAWOR 2017 - Przegląd Taneczny

1Ostatni z przeglądów XVII Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży JAWOR za nami. Przegląd taneczny, bo o nim mowa, miał miejsce 29 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej i doskonale podsumował ogrom pracy występujących dzieci i młodzieży oraz przygotowujących ich nauczycieli oraz instruktorów. W festiwalowych zmaganiach tanecznych wzięły udział 42 zespoły z Jaworzna i ościennych miast.

Czytaj więcej...

JAWOR 2017 - Przegląd Recytatorski

Jawor 2017 recytatorskiPROTOKÓŁ z Przeglądu Form Recytatorskich XVII FESTIWALU KULTURY DZIECI I MŁODZIEŻY JAWOR

Czytaj więcej...

Jawor 2017– Przegląd Teatralny

 MG 0685Ponad 230 wykonawców z siedemnastu zespołów zaprezentowało się 27 i 28 marca podczas Przeglądu Teatralnego XVII Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży „Jawor”. Festiwalowy przegląd daje możliwość obserwowania, w którym kierunku rozwija się teatralny ruch amatorski, inspiruje również instruktorów grup teatralnych do poszukiwania nowych form pracy. To wspólne przedsięwzięcie Miejskiego Centrum Kultury i Sporu oraz Młodzieżowego Domu Kultury w Jaworznie pięknie wpisało się w Międzynarodowy Dzień Teatru obchodzony 27 marca. Festiwalowa przygoda teatralna przyciągnęła na widownię całkiem sporą grupę widzów.

 

Czytaj więcej...

JAWOR 2017 - Przegląd Plastyczny

Bez tytułuZakończył się pierwszy z przeglądów XVII Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży Jawor. Tematem zmagań plastycznych była „Podróż przez krainę fantazji”. Jury w składzie: Lucyna Stanisławska, Małgorzata Pawlik, Marta Grabska 17 marca dokonało oceny prac, które można będzie oglądać od 5 do 26 kwietnia w Galerii ProFormaT w Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej.

Spośród 132 zgłoszonych prac wyróżniono:

Czytaj więcej...

JAWOR 2017 - Przegląd Wokalny

2017 Jawor wokalnyPROTOKÓŁ z Przeglądu Form Wokalnych XVII FESTIWALU KULTURY DZIECI I MŁODZIEŻY JAWOR

Czytaj więcej...