decor-gora-5
24-03-18 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum
youtube-akrualnoscikup bilet 2

Jawor 2018

Wydłużamy termin nadsyłania zgłoszeń w Przeglądzie Teatralnym XVIII Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży JAWOR 2018

jawor teatr1
Ze względu na zainteresowanie przeglądem i w odpowiedzi na prośby instruktorów zostaje przesunięty termin zgłoszeń w Przeglądzie Teatralnym tegorocznego Jaworu. Zespoły teatralne chcące wziąć udział w konkursie mogą to zrobić do 30 marca 2018 r.

Jawor 2018

Przed nami 18. edycja Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży "Jawor". W tym roku młodzi ludzie z całej Polski po raz kolejny będą mieli okazję zaprezentować w Jaworznie swoje talenty plastyczne, recytatorskie, wokalne, aktorskie i taneczne, a najlepsi uczestnicy w swoich kategoriach, jak zawsze, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Nabór zgłoszeń do festiwalu Jawor 2018 już trwa!

Na przestrzeni ostatnich lat, Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży "Jawor" stał się ważnym elementem działalności kulturalnej w Jaworznie, jak również istotną pozycją w kalendarzu i w planie pracy instruktorów działających w placówkach oświatowych i kulturalnych.

- Mamy nadzieję, że tegoroczna wspólna podróż przez Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży JAWOR spełni Państwa oczekiwania. Jednocześnie liczymy na to, że uczestnicy przeglądów zaprezentują się w oryginalnych i ciekawych artystycznie prezentacjach - mówi Agata Stelmachów, kierownik Domu Kultury w Szczakowej, jedna z organizatorek Festiwalu. - Do regulaminu naszych przeglądów, od kilku lat regularnie wprowadzamy zmiany, dlatego zachęcamy do ich wnikliwego przeanalizowania.

Tegoroczna odsłona festiwalu rozpocznie się przeglądem tanecznym (21 marca) a zakończy przeglądem teatralnym (17-18 kwietnia). Jak wypadną uczestnicy? Czy wydarzy się coś niezwykłego? Czy odkryjemy wielki talent? O tym wszystkim przekonamy się już wiosną tego roku. A najlepszych uczestników poznamy podczas Koncertu Galowego, który zaplanowano na 22 maja.

Chętnych do wzięcia udziału w XVIII Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży "Jawor" zapraszamy do przeanalizowania regulaminów poszczególnych przeglądów i wysyłania zgłoszeń! Szczegóły organizacyjne można znaleźć w dokumentach poniżej:

 

Regulaminy: Harmonogramy: Protokoły:
Jawor_2018_Komunikat_Organizacyjny.pdf    
Jawor_2018_Przeglad_Form_Tanecznych.pdf Harmonogram_Przeglad_Taneczny.pdf  
Jawor_2018_Przeglad_Form_Teatralnych.pdf    
Jawor_2018_Przeglad_Form_Wokalnych.pdf    
Jawor_2018_Przeglad_Przedszkolny.pdf    
Jawor_2018_Przeglad_Recytatorski.pdf    
Jawor_2018_Przegląd_Plastyczny.pdf    
Jawor_2018_REGULAMIN_XVIIII.pdf    
KARTA_ZGLOSZENIA.pdf    
KARTA_ZGLOSZENIA.doc    
KARTA ZGŁOSZENIA PRZEDSZKOLA