decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum
youtube-akrualnoscikup bilet 2

Jawor 2018

Przegląd teatralny XVIII Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzież Jawor - wyniki

Jawor17 kwietnia w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej rozpoczął się przegląd teatralny XVIII Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzież Jawor. Na scenie swoje umiejętności prezentowało ponad stu sześćdziesięciu młodych aktorów. Dzień zmagań teatralnych był zwieńczeniem wszystkich przesłuchań festiwalowych.

Czytaj więcej...

Przegląd wokalny XVIII FESTIWALU KULTURY DZIECI I MŁODZIEŻY JAWOR

JaworPo dwóch dniach przesłuchań wokalnych XVIII FESTIWALU KULTURY DZIECI I MŁODZIEŻY JAWOR jury w skladzie Małgorzata Rogala i Halina Darkowska ogłosiło wyniki.

Czytaj więcej...

Przegląd Teatralny

jawor logo17 kwietnia o godz.8.30 w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej rozpocznie się przegląd teatralnych w ramach XVIII edycji Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży Jawor. W trakcie przeglądu teatralnego na scenie zaprezentuje się 15 formacji teatralnych. Wszystkich zainteresowanych przeglądem zapraszamy do oglądania, a występujących do zapoznania się z harmonogramem występów.

Przegląd recytatorski Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży JAWOR 2018 - wyniki

tn DSC 3304Sztuka słowa nie jest łatwa i bardzo cieszy, że wciąż przyciąga wykonawców. 9 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się przegląd recytatorski. W przesłuchaniu wzięło udział 43 recytatorów.

Czytaj więcej...

Przegląd plastyczny XVIII Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży Jawor - wyniki

przegląd plastyczny zdj4 kwietnia obfitował w wiele emocji, wyłoniono bowiem laureatów przeglądu plastycznego XVIII Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży Jawor.

Czytaj więcej...

Przegląd teatralny XVIII edycji Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży Jawor - harmonogram przedstawień

Jawor17 kwietnia o godz.8.30 w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej rozpocznie się przegląd teatralny w ramach XVIII edycji Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży Jawor.

W trakcie przeglądu teatralnego na scenie zaprezentuje się 15 formacji teatralnych.

Wszystkich zainteresowanych przeglądem zapraszamy do oglądania, a występujących do zapoznania się z harmonogramem /tutaj/