Weekendowa kolejka nie była udana dla jaworznickich piłkarzy. Żadna z naszych drużyn nie zdołała pokonać rywali.

Na wyróżnienie zasługuje gra Szczakowianki Jaworzno. Biało-czerwoni w trudnym wyjazdowym spotkaniu zmierzyli się z Polonią Poraj. Po wyrównanym spotkaniu zremisowali 0:0 i dodali punkt do swojego licznika. Od początku rundy wiosennej podopieczni trenera Szymona Stawowego nie przegrali ani jednego spotkania! W następnej kolejce Drwale gościć będą drużynę Górnik Piaski.

Początek sobotniego meczu (14 kwietnia) o godz. 13.00. Zgoda Byczyna nieoczekiwanie poległa w meczu wyjazdowym z MKS Ujejsce. Początek spotkania nie zapowiadał takiego finału. Podopieczni trenera Jacka Skopowskiego już w drugiej minucie objęli prowadzenie po trafieniu Tomasza Jedynaka. Radość nie trwała długo. Trzy minuty później gospodarze wyrównali. W 62 minucie spotkania sędzia podyktował karnego ekipie z Ujejsca, który został skutecznie wyegzekwowany i jak się okazało, ustalił końcowy wynik spotkania na 2:1.

14 kwietnia o godz. 17.00 Kolejka bez zwycięstw Zgoda Byczyna przed własną publicznością zmierzy się z liderem rozgrywek – Źródłem Kromołów.

Wyjazdowy mecz Victorii 1918 Jaworzno z UKS KS Chełmek zapewnił kibicom sporo emocji. Drużyny ostro walczyły i wydawało się, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem. Jednak w doliczonym czasie gry gospodarze strzelili gola z rzutu karnego. Ta jednobramkowa porażka spowodowała spadek Victorii na 5 miejsce w tabeli. 11 kwietnia podopieczni trenera Tomasza Kijewskiego grali na wyjeździe z LKS Żarki, a w niedzielę, 15 kwietnia, Victoria zmierzy się przed własną publicznością z drużyną Niwa Nowa Wieś. Początek spotkania o godz. 15.00 na Stadionie “Victoria” przy ul. Krakowskiej 8.

Ciężkowianka Jaworzno, w hicie rundy wiosennej, przegrała u siebie z wiceliderem tabeli Arką Babice. Po bramce zdobytej w 33 minucie gry przez Mariusza Biela Ciężkowianka wyszła na prowadzenie, ale przyjezdni szybko doprowadzili do remisu. Po przerwie Arka Babice ustaliła wynik spotkania na 2:1. Porażka zepchnęła Ciężkowiankę z ligowego podium na 4 pozycję. W sobotę o 17.00 podopieczni trenera Wojciecha Tomasiewicza zagrają na wyjeździe z Wisłą Jankowice.