decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum
youtube-akrualnoscikup bilet 2

Dom Kultury w Szczakowej

Wakacje 2018 w Domu Kultury w Szczakowej

tn plakat DK lato 2018Kolejny już raz w czasie wakacji Dom Kultury w Szczakowej, podtrzymując wieloletnią tradycję, organizuje czas wolny od nauki dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

Ślubne warsztaty scrapbookingu

tn DSC08085Czas lata, do którego się zbliżamy, obfituje w uroczystości zaślubin, dlatego w piątkowe przedpołudnie (15.06.2018) miłośniczki scrapbookingu spotkały się w Domu Kultury, aby tworzyć piękne kartki, których głównym akcentem jest para młoda.

Czytaj więcej...

Sztafeta Niepodległości pod Pomnikiem Grunwaldu

tn DSC01940Jednym z przystanków wydarzenia biegowego upamiętniającego ważne miejsca pamięci historycznej był Pomnik Grunwaldu w Szczakowej.

Czytaj więcej...

Sztuka i talent w szczakowskim domu kultury

tn 1Czerwiec w domu kultury zaowocował bogatym programem wydarzeń będących podsumowaniem działalności artystycznej w sekcjach. Swoje talenty i dzieła sztuki zaprezentowali uczniowie szkółki fortepianowej oraz pracowni plastyki i ceramiki.

Czytaj więcej...

Kolorowo jest wśród nas - wernisaż prac dzieci pracowni plastycznej i ceramicznej

tn wernisaż kolorowo jest wśród nas 06.2018

Koncerty fortepianowe w Domu Kultury w Szczakowej

tn koncert fortepianowy dzieci 06.2018

Dzień Dziecka z Towarzystwem Przyjaciół Miasta Jaworzna

tn ddsz 0007Dzień Dziecka to dzień szczególny, w którym całe dorosłe społeczeństwo musi i chce sobie przypomnieć o małych obywatelach. Dlatego też w piątek, 1 czerwca, miał miejsce kolejny już Dzień Dziecka zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu oraz Towarzystwo Przyjaciół Miasta Jaworzna. Tradycja organizowania tego święta w połączeniu sił sięga już kilkunastu lat, a pomysłodawcą tego przedsięwzięcia był przed laty m.in. obecny Z-ca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek, którego nie mogło zabraknąć na święcie dzieci.

Czytaj więcej...