decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum
youtube-akrualnoscikup bilet 2

Dom Kultury w Szczakowej

Sierpień 2018 w Domu Kultury w Szczakowej

tn plakat lato 2018 sierpień DK 1

Festyn "W rocznicę Grunwaldu" 2018 - relacja

tn 20180708 1840168 lipca odbył się w Szczakowej festyn rodzinny „W rocznicę Grunwaldu". Organizatorem wydarzenia był Prezydent Miasta Pan Paweł Silbert, Miejskie Centrum Kultury i Sportu - Dom Kultury w Szczakowej oraz Towarzystwo Przyjaciół Miasta Jaworzna.

Czytaj więcej...

W rocznicę Grunwaldu

grunwald 2018 plakatW niedzielę 8 lipca, jak co roku od wielu lat, mieszkańcy Jaworzna będą mieli okazję spotkać się na festynie rodzinnym „W ROCZNICĘ GRUNWALDU”.
Z tej okazji tradycyjnie zapraszamy na uroczyste obchody 608 rocznicy zwycięskiej bitwy pod Grunwaldem.

Czytaj więcej...

Wakacje 2018 w Domu Kultury w Szczakowej

tn plakat DK lato 2018Kolejny już raz w czasie wakacji Dom Kultury w Szczakowej, podtrzymując wieloletnią tradycję, organizuje czas wolny od nauki dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

Ślubne warsztaty scrapbookingu

tn DSC08085Czas lata, do którego się zbliżamy, obfituje w uroczystości zaślubin, dlatego w piątkowe przedpołudnie (15.06.2018) miłośniczki scrapbookingu spotkały się w Domu Kultury, aby tworzyć piękne kartki, których głównym akcentem jest para młoda.

Czytaj więcej...

Sztafeta Niepodległości pod Pomnikiem Grunwaldu

tn DSC01940Jednym z przystanków wydarzenia biegowego upamiętniającego ważne miejsca pamięci historycznej był Pomnik Grunwaldu w Szczakowej.

Czytaj więcej...

Sztuka i talent w szczakowskim domu kultury

tn 1Czerwiec w domu kultury zaowocował bogatym programem wydarzeń będących podsumowaniem działalności artystycznej w sekcjach. Swoje talenty i dzieła sztuki zaprezentowali uczniowie szkółki fortepianowej oraz pracowni plastyki i ceramiki.

Czytaj więcej...