decor-gora-5
26-06-17 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum
youtube-akrualnoscikup bilet 2
pkm banner 970x100 bez logo

Dom Kultury w Szczakowej

Spektakl „Złota różdżka” w wykonaniu grupy teatralnej WDECH WYDECH - 29 czerwca (czwartek)

tn plakat zlota rozdzkaGrupa teatralna WDECH WYDECH oraz Paweł Sowa zapraszają na mini spektakl „Złota różdżka”. Spektakl został przygotowany na podstawie wierszy Heinricha Hoffmanna i jest zapowiedzią dobrej zabawy w konwencji czarnego humoru. Żeby to potwierdzić, trzeba osobiście zobaczyć, dlatego serdecznie wszystkich zapraszamy 29 czerwca /czwartek/ na godz. 17.00 do Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego.

Wstęp wolny.

XVI Festyn Elżbietański

1.1W ubiegłą sobotę miał miejsce XVI Festyn Elżbietański organizowany przez parafię pw. św. Elżbiety Węgierskiej. Na mieszkańców Szczakowej czekały atrakcje, spośród których można było wybrać coś dla siebie.

Czytaj więcej...

Koncert uczniów szkółki fortepianowej

tn DSC01242Czerwiec w szczakowskim Domu Kultury zaowocował prawdziwą eksplozją sztuki. 7 i 14 czerwca mogliśmy ulec magii dźwięków fortepianu, a wszystko dzięki uczniom Marty Rutkowskiej, którzy postanowili zaprezentować efekty swojej ciężkiej całorocznej pracy.

Czytaj więcej...

"Uśmiechnięte pracownie" - otwarcie wystawy w szczakowskim Domu Kultury

tn DSC01073Wystawa „Uśmiechnięte pracownie” została oficjalnie otwarta wernisażem, który miał miejsce 13 czerwca w sali wystawowej Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej.

Czytaj więcej...

XVI Festyn Elżbietański już w najbliższą sobotę

1Już w najbliższy sobotę, 17 czerwca , zapraszamy do parafii pod wezwaniem św. Elżbiety Węgierskiej na XVI Festyn Elżbietański.

Festyn rodzinny z konkursami, grami, zabawami oraz konkurencjami sportowymi rozpocznie się o godz. 13.00 na placu przed kościołem, a zakończy się pokazem laserowym w kościele.

Szczegóły na plakacie.

Dzień Dziecka pełną parą!

1Dziecięcy optymizm to ogromny skarb, dlatego dorośli dbają o to, aby w okresie dzieciństwa uśmiech na twarzach dzieci był czymś naturalnym i powszednim. Dzień Dziecka był okazją, aby w tym wyjątkowym czasie z dziecięcych buzi nie znikały uśmiechy, a zadbali o to organizatorzy imprezy mającej miejsce w Domu Kultury w Szczakowej.

Czytaj więcej...

Dzień Mamy i Taty w Szczakowej

1W ubiegły piątek (26.05.2017r.) grupa rytmiczna z Domu Kultury im. Z Krudzielskiego w Szczakowej świętowała Dzień Mamy i Taty, gdyż podopieczni instruktor Pauliny Kurkowskiej postanowili złożyć serdeczne życzenia nie tylko swoim mamusiom, ale też tatusiom.

Czytaj więcej...