decor-gora-5
20-08-17 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum
youtube-akrualnoscikup bilet 2

Dom Kultury w Szczakowej

Zapraszamy na wycieczkę do chorzowskiego skansenu

2017 wycieczka Park Etnograficzny w Chorzowie

Chodź z nami do kina :) - "Gang Wiewióra 2"

2017 Gang Wiewióra 2Dom Kultury serdecznie zaprasza na seans do "Multikina" w dniu 24 sierpnia, obowiązują zapisy,liczba miejsc ograniczona. Koszt wyjazdu: 14zł

Czytaj więcej...

SIERPIEŃ 2017 w szczakowskim Domu Kultury

ss

A w Szczakowej lato w pełni

4Za nami kolejny tydzień akcji "Lato w mieście". Podczas jego trwania dzieci tworzyły ekoludkowe stworki z plastikowych butelek, poznawały Japonię, szalały na świeżym powietrzu, a także odwiedziły Klub "Szczak", gdzie uczestniczyły w rozmaitych quizach i zabawach.

Czytaj więcej...

Wakacyjna przygoda w Domu Kultury

3Za nami trzy tygodnie wakacyjnej przygody w Domu Kultury. W tym czasie dzieci zdążyły zapoznać się z zabawami podwórkowymi z lat młodości swoich rodziców i dziadków, brały udział w pieszych wycieczkach, zajęciach z modułowego origami czy rysowania stopą. Nieustannie w ruchu są także gry planszowe, który posłużyły dzieciom za inspirację
do stworzenia swoich. Podczas zajęć często odbywają się konkursy, w których dzieci mogą wykazać się sprawnością fizyczną, talentem, pomysłowością czy sprytem. Na zwycięzców zawsze czekają pyszne nagrody.

Czytaj więcej...

Z wizytą w pracowni etnodizajnu

1W ramach akcji „Lato w mieście” czterdzieścioro dzieci z Domu Kultury, Klubu „Pod Skałką” i Klubu „Wega” wyruszyło 19 lipca na wycieczkę do Żarek.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wycieczkę do EtnoJury!

2017 Wycieczka etno juraMiejskie Centrum Kultury i Sportu Dom Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej serdecznie zapraszają na wycieczkę do EtnoJury.

Czytaj więcej...