decor-gora-home

baner-kultura-1baner-sport-1baner-kultura-2baner-sport-2baner-kultura-3baner-sport-3baner-kultura-4baner-sport-4baner-kultura-5baner-sport-5baner-kultura-6baner-sport-6

powrot-kulturapowrot-sportarchiwum

Szachy

szachy

SZACHY

Sekcja szachowa MCKiS Jaworzno prowadzi swoją działalność od 1991 roku. Systematyczne szkolenie, realizowane przez trenerów od szeregu lat przynosi pożądane efekty. Miarą wieloletniej pracy są coraz większe sukcesy w rozgrywkach ligowych, turniejach szachowych krajowych i zagranicznych oraz Mistrzostwach Polski i Śląska. Sekcja od wielu lat jest organizatorem rywalizacji szachowej na terenie Jaworzna- mistrzostwa szkół, przedszkoli oraz międzynarodowe turnieje szachowe z okazji Święta 3-go Maja oraz 11-listopada, a także Grand Prix Jaworzna w Szachach to kilka przykładów zorganizowanej rywalizacji szachowej.

W związku z remontem Hali W-S przy ul. Grunwaldzkiej 80 na chwilę obecną szachiści MCKiS trenują i grają w sali fitness Hali MCKiS, ul. Inwalidów Wojennych 18 (Jaworzno Osiedle Stałe). Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu (wtorki i piątki od godz. 16.00 do 19.00., w czwartki od godz. 15.00 do 18.00.) We wtorki i czwartki trenują najmłodsi adepci tej dyscypliny sportowej, w piątki zaś spotykają się bardziej zaawansowani zawodnicy. Dodatkowo w środę prowadzone są zajęcia indywidualne dla wyróżniających się utalentowanych młodych szachistów prowadzone "pod okiem" doświadczonych trenerów.

Clipboard01kk

ZESPOŁY ZGŁOSZONE DO ROZGRYWEK LIGOWYCH W SEZONIE 2017/18

SENIORZY:
II LIGA OGÓLNOPOLSKA - opiekun Jolanta Guzik
EKSTRALIGA ŚLĄSKA - opiekun Jolanta Guzik

 


OGÓLNODOSTEPNE SZKOLENIE PODSTAWOWE

Hala MCKiS, ul. Inwalidów Wojennych 18
(Jaworzno Osiedle Stałe - pierwsze piętro sala fitness)

wtorek - godz. 16.00 - 19.00
środa - zajęcia indywidualne
czwartek - godz. 15.00 - 18.00
piątek - godz. 16.00 - 19.00

 strona internetowa:www.jksz.mckis.jaw.pl

szachy 1

szachy 2

szachy 3

szachy 4

szachy 5