tauron night biking baner internet
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

TAURON Night Biking 31 sierpnia – zapisy otwarte!!!

tauron night biking plakatOd dzisiaj ruszyły zapisy do wspaniałej imprezy rowerowej, która na koniec wakacji zaplanowana jest w naszym mieście. TAURON Night Biking odbędzie się już w piątek 31 sierpnia a organizatorami są Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz grupa rowerowa TEAM Jaworzno.


Baza Rajdu i Biuro Zawodów otwarte będzie już od godziny 18.30 na Rynku Głównym w Jaworznie, na godzinę 20.20 zaplanowana jest odprawa techniczna, by punktualnie o godzinie 20.30 wszyscy uczestnicy mogli wystartować na trasę. Trasa Rajdu przebiega przez tereny miasta Jaworzna, a z pewnością tym razem czekać na niej nas będą nie lada atrakcje. Około godziny 23.00 zaplanowane jest zakończenie zmagań - tym razem koniec Rajdu będzie ulokowany na Parkingu przed siedzibą firmy TAURON Wydobycie S.A. Tam też będzie możliwość skorzystania z posiłku regeneracyjnego dla wszystkich startujących.

Elektroniczne zgłoszenia do Rajdu przyjmowane są już od dzisiaj na stronie www.mckis.jaw.pl (po "kliknięciu" w ikonkę "SPORT" szukamy z lewej strony przy wymienionych naszych imprezach sportowych zakładki "TAURON Night Biking"). Zapisytrwać będą do dnia 28 sierpnia 2018 roku lub do wyczerpania limitu zgłoszeń. Dlatego nie czekajmy na ostateczny termin, ale dopilnujmy zgłoszenia tak szybko jak to możliwe, ponieważ Organizator wprowadza limit startujących, który wynosi 800 osób.
W przypadku wolnych miejsc zapisu można będzie dokonać także w dniu 31 sierpnia 2018 r. w biurze zawodów, ale zachęcamy do wcześniejszego potwierdzenia udziału w imprezie i zgłoszenia się za pomocą panelu internetowego, gdyż wtedy mamy zagwarantowane już miejsce na liście startowej.

W trakcie weryfikacji w Biurze zawodów na Rynku jaworznickim zorganizowane będą konkurencje rowerowe dla wszystkich uczestników z nagrodami rzeczowymi, dodatkowo każdy zawodnik ma zapewnioną wodę mineralną, posiłek regeneracyjny na mecie oraz opiekę medyczną w bazie Rajdu.
Przypominamy również, że osoby niepełnoletnie poniżej 18 roku życia mogą brać udział tylko pod opieką osoby dorosłej, jednocześnie muszą posiadać pisemną zgodę opiekunów prawnych na udział w imprezie (przykładowy formularz takiej zgody jest też zamieszczony na stronie internetowej). Każdy uczestnik musi być zweryfikowany przed startem w biurze zawodów w dniu 31 sierpnia na Rynku Głównym, a podczas weryfikacji należy posiadać i okazać dokument tożsamości (dotyczy to również zawodników zgłoszonych elektronicznie wcześniej). Szczegółowe informacje, zasady uczestnictwa i dokładny program Rajdu zamieszczone są w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej www.mckis.jaw.pl.

Jeszcze raz zachęcamy do wzięcia udziału w tym kończącym nam wakacje wspaniałym przedsięwzięciu – z pewnością czekać nas będą wspaniałe emocje i wiele pozytywnych wrażeń. Dlatego zapraszamy już dzisiaj do zgłoszeń elektronicznych, które są już dostępne dla wszystkich chętnych miłośników sportów rowerowych.

 

tauron night biking plakat