regaty sosina banner 2018
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

III Regaty Kajakowe- trwają zapisy

regaty kajakowe 2013Zainteresowanie startem w III Regatach Kajakowych, które odbędą się 26 września na OWR „Sosina” przechodzi nasze nawet optymistyczne oczekiwania. Od momentu uruchomienia internetowych zapisów w szybkim tempie zostały wykorzystane wszystkie kajaki, które przygotowaliśmy dla uczestników. W związku z powyższym MCKiS udostępni kolejne 6 szt., które przywieziemy spoza Jaworzna.

Jest to już ostatni sprzęt, który jesteśmy w stanie udostępnić dla uczestników imprezy. Zgodnie z regulaminem przy korzystaniu z kajaków organizatora obowiązuje kolejność zapisów internetowych. Po wyczerpaniu sprzętu panel zgłoszeń zostanie zamknięty i zostanie tylko możliwość zapisu w dniu imprezy w biurze zawodów, ale tylko z własnym kajakiem. Przypominamy, że do imprezy zostaną dopuszczone tylko kajaki rekreacyjne. Kajaki z dnem V nie mogą być używane podczas regat.
Organizator nie posiada kajaków jednoosobowych więc osoby, które chcą wystartować w kategorii jedynek muszą przyjechać z własnym kajakiem.
Biuro zawodów będzie czynne od godz.10.00, wspólny start zaplanowany jest na godz.12.00.