regaty sosina banner 2018
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

VI Regaty Kajakowe - start już w najbliższą sobotę!!!

regaty kajakowe 2013Zbliża się szybkimi krokami kolejna edycja Regat Kajakowych organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie wspólnie z Urzędem Miejskim w Jaworznie. Już w najbliższą sobotę 22 września miłośnicy sportów kajakowych będą mieli kolejną okazję do zmierzenia się w bezpośredniej rywalizacji na akwenie wodnym "Sosiny". Te popularne już w naszym mieście zawody odbędą się już po raz szósty i znów objęte są Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Siberta. Dodatkowo partnerować imprezie będzie także firma Nowe Jaworzno Grupa TAURON Sp. Z o.o.
Jak przed rokiem zawodnicy będą mieli do pokonania dystans ok. 6 km, a do wyboru jest aż 5 kategorii:
- jedynki kobiet (K1 kobiety)
- jedynki mężczyzn (K1 mężczyźni)
- dwójki kobiet (K2 kobieta/kobieta)
- dwójki mężczyzn (K2 mężczyzna/mężczyzna)
- mikst (K2 kobieta/mężczyzna)

Biuro zawodów czynne będzie od godziny 10.00 do godziny 11.30 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego DB Cargo S.A. Start wspólny do wyścigu zaplanowano na godzinę 12.00.
Organizator zapewnia nieodpłatnie 30 kajaków dwuosobowych oraz 20 kajaków jednoosobowych - decyduje kolejność zapisów internetowych, więc kto jeszcze ma chęć i zapał by spróbować swoich sił nie może już dłużej zwlekać (zapisy cały czas trwają i liczba dostępnych kajaków maleje). Nie ma możliwosci startów na własnych kajakach!!!

Zgłoszeń należy dokonywać elektronicznie do czwartku 20 września włącznie na stronie http://www.mckis.jaw.pl/regaty-kajakowe.html lub do wyczerpania limitu kajaków zabezpieczonych przez organizatora. Organizator nie pobiera opłaty startowej – udział w imprezie bezpłatny! Szczegóły imprezy oraz jej Regulamin dostępny na podanej wyżej stronie internetowej – serdecznie zapraszamy!!!