decor-gora-5
22-01-18 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Dom Kultury w Szczakowej

170 lat Kolei Krakowsko - Górnośląskiej w Szczakowej

tn plakat 170 lat19 stycznia o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy do szczakowskiego Domu Kultury na premierę publikacji autorstwa Adriana Ramsa.

Ferie w szczakowskim DOMU KULTURY

tn ferie zimowe 2018

„Pędzą sanie z reniferem...”

3Jak co roku w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej odbyła się impreza dla dzieci zorganizowana przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz Towarzystwo Przyjaciół Miasta Jaworzna.

Czytaj więcej...

Świąteczny Koncert

tn plakat koncert kolęd Serdeczne życzenia 119 stycznia w Domu Kultury w Szczakowej odbędzie się Świąteczny Koncert, który zapowiada się uroczyście z tego względu, że jest inauguracją jubileuszowych obchodów 90-lecia Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego, a te natomiast przypadają 2 grudnia 2018 r.

Na scenie usłyszymy chór MCKiS „Sokół”, chór „Gospel Wings”, a także zaprezentują się adepci sekcji fortepianu działającej przy domu kultury. Tytuł naszego koncertu to „Serdeczne życzenia”. Czy tak będzie? Przekonajmy się sami już 19 stycznia, w piątek, na spotkaniu z muzyką, które rozpocznie się o godz. 18:30.

Po uroczystym koncercie zapraszamy na lampkę szampana.

Wstęp za okazaniem wejściówek, które są do odebrania w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego przy ul. Jagiellońskiej 3.

Spotkanie z Mikołajem w Domu Kultury w Szczakowej - 4 grudnia!

tn mikołaki 2017 plakat4 grudnia /PONIEDZIAŁEK/ Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie – Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej oraz Towarzystwo Przyjaciół Miasta Jaworzna serdecznie zapraszają dzieci wraz z rodzicami na spotkanie ze św. Mikołajem.

Czytaj więcej...

"Lukrowane Święta" w Domu Kultury.

lukrowane swieto6"Lukrowane Święta"- właśnie pod taką nazwą odbyły się wczorajsze (12.12.2017r.) warsztaty z udziałem gości specjalnych. W zajęciach uczestniczyły dzieci oraz pierwszy zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna - Pan Tadeusz Kaczmarek i kierownik referatu kultury i sportu - Pan Roman Jońca. Uczestnicy, za pomocą kolorowych lukrów i rozmaitych ozdób cukierniczych, dekorowali świąteczne pierniczki.

Czytaj więcej...