decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Zapraszamy na Jaworznicki Jarmark Bożonarodzeniowy

2017 jarmarkZbliżające się Święta Bożego Narodzenia są okazją, aby zaprosić mieszkańców na kolejny Jaworznicki Jarmark Bożonarodzeniowy. W sobotę 16 grudnia na Rynku zapanuje prawdziwie świąteczna atmosfera. A wszystko za sprawą Bożonarodzeniowych dekoracji, ozdób i kolędowej muzyki.

 

Specjalnie na tę okazję uczniowie jaworznickich szkół i przedszkoli, wychowankowie placówek opiekuńczo-wychowawczych, a także członkowie stowarzyszeń przygotowali ozdoby świąteczne. Jarmark jest zatem idealnym miejscem dla tych, którzy swoim bliskim pragną podarować coś wyjątkowego lub wzbogacić wystrój swojego domu.

Podobnie, jak w poprzednich edycjach Jarmarku, również i tym razem będą upominki dla tych, którzy zdobędą świąteczne cegiełki. Na odwiedzających czekać będzie kilkadziesiąt żywych, pachnących lasem choinek.

W magiczny klimat wprowadzą nas także występy artystyczne. Podczas trwania Jarmarku - od godz. 9.00 do godz. 13.00 - zaprezentowany zostanie wyjątkowy program, w którym wystąpią młodzi artyści z jaworznickich szkół i przedszkoli.

Także zgodnie z dotychczasową tradycją, atrakcją Jarmarku będą degustacje potraw wigilijnych i świątecznych słodkości.

Serdecznie zapraszamy!