decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Zaproszenie na "Artystyczną Środę"

zaproszenieKlub MCKiS "Podłęże" i Klub MCKiS "Gigant" zapraszają na "Artystyczną Środę", podczas której swój dorobek artystyczny zaprezentują dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe, na co dzień działające w kołach zainteresowań i warsztatach artystycznych na Podłężu oraz na Gigancie. Impreza odbędzie się 25 kwietnia br. w Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Jaworznie - Szczakowej o godzinie 17.00.

Grupa teatralna "Orzeszki", działająca pod kierunkiem pani Bernadety Zapały zaprezentuje swoje nowe przedstawienie muzyczne pt."Duchy". Zespół teatralny ma już za sobą pierwsze w tym roku sukcesy, został doceniony na tegorocznym Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży "Jawor 2018 " i zdobył pierwszą nagrodę.
W programie "Artystycznej Środy" zaprezentują się również dzieci i młodzież z kółka wokalnego i warsztatów wokalnych. Pod kierunkiem instruktor Anety Szczyrzycy wystapią zespoły taneczne. Prezentacjom towarzyszyć będzie wystawa prac plastycznych i rękodzieła, stworzonych przez dzieci, młodzież oraz seniorki, uczestniczące w zajęciach pod kierunkiem instruktor Gabrieli Gałeckiej. Mamy nadzieję, że "Artystyczna Środa" dostarczy państwu wielu wspaniałych wrażeń. Serdecznie zapraszamy!

zaproszenie