banner crossowy 2018
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

News - Bieg Crossowy

II Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego - podsumowanie

43788789 2051155998281902 633412632828706816 oW sobotę 13 października odbyła się druga edycja Patriotycznego Biegu Crossowego w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Baza biegu zlokalizowana była na terenie OWR Sosina, a wymagająca 10 kilometrowa trasa prowadziła szutrowymi oraz leśnymi ścieżkami. Strategicznym sponsorem była firma Nowe Jaworzno Grupa TAURON Sp. z o.o. . Piękna pogoda i sprzyjająca aura przyciągnęła na start 163 uczestników, którzy aktywnie chcieli spędzić sobotnie przedpołudnie. Wśród uczestników znajdowali się głównie mieszkańcy Jaworzna oraz miast Górnego Śląska. Zgodnie z regulaminem bieg rozpoczął się punktualnie o godzinie 10.00. Podczas biegu prowadzona była klasyfikacja w dwóch kategoriach: mężczyzn oraz kobiet. Najszybciej naszą trasę pokonał Daniel Żurawik z czasem 35:58 min, reprezentujący PPI Systemy Grzewcze (Jaworzno).

Czytaj więcej...

Zapisy do 2. Patriotycznego Biegu Crossowego zostały zamknięte !!!

 MG 2334Zamknięte zostały zapisy do 2. Patriotycznego Biegu Crossowego na dystansie 10 kilometrów, który odbędzie się w sobotę 13 października br. Limit uczestników przewidziany przez organizatora, Miejskie Centrum Kultury i Sportu w liczbie 250 został osiągnięty !!!

Wszyscy zawodnicy zapisani do drugiej edycji biegu muszą zostać zweryfikowani w dniu imprezy, w biurze zawodów, które znajdować się będzie na terenie pola namiotowego OWR Sosina między godziną 8.00, a 9.30. Start biegu zaplanowany został na godzinę 10.00. Wszyscy uczestnicy crossowej rywalizacji otrzymają pamiątkowe medale, a trzech najlepszych zawodników w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn nagrody.

Partnerem biegu jest firma Nowe Jaworzno Grupa Tauron Sp. z o.o.     

I Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego za nami

tn 2017 09 23 Patriotyczny Bieg Crossowy plakatW sobotę 23 września odbyła się pierwsza edycja Patriotycznego Biegu Crossowego w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Baza biegu zlokalizowana była na terenie OWR Sosina, a wymagająca tego dnia 10 kilometrowa trasa prowadziła szutrowymi oraz leśnymi ścieżkami. Strategicznym sponsorem była firma Nowe Jaworzno Grupa TAURON Sp. z o.o. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych na starcie stanęło 101 uczestników, którzy aktywnie chcieli spędzić sobotnie przedpołudnie. Wśród uczestników znajdowali się głównie mieszkańcy Jaworzna oraz miast Górnego Śląska. Zgodnie z regulaminem bieg rozpoczął się punktualnie o godzinie 11.00. W biegu prowadzona była klasyfikacja w dwóch kategoriach: mężczyzn oraz kobiet. Najszybciej naszą trasę pokonał Szymon Waskin z czasem 36:05 min, reprezentujący MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Grzegorzowice). Drugi linię mety przekroczył Radosław Hetman w czasie 36:16 min, Grupa Nomax (Jaworzno), trzecie miejsce zajął Mariusz Kiljan z czasem 38:33 min (Jaworzno).

Czytaj więcej...

Trwają zapisy do 2. Patriotycznego Biegu Crossowego !!!

 MG 2334Trwają jeszcze zapisy do drugiej edycji Patriotycznego Biegu Crossowego organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w rocznicę powstania polskiego Państwa Podziemnego. Impreza odbędzie się w sobotę 13 października br., a start i meta biegu zlokalizowana będzie na terenie pola namiotowego OWR Sosina przy ulicy Bukowskiej. Obecnie na liście startowej widnieje 167 uczestników, a zapisy potrwają do 8 października lub do wyczerpania limitu, który przez organizatorów ustalony został na 250 osób. Start w tych, październikowych zmaganiach biegowych jest bezpłatny, a każdy zawodnik który ukończy crossowe zmagania na dystansie 10 kilometrów otrzyma pamiątkowy medal.

Partnerem tej imprezy jest firma Nowe Jaworzno Grupa Tauron Sp. z o. o.

Zachęcamy więc wszystkich niezdecydowanych amatorów biegania do zapisania się na jaworznicki bieg crossowy !!!   

Crossowe bieganie w Jaworznie !!! 23 września start 1. Patriotycznego Biegu Crossowego w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego !!!

tn 2017 09 23 Patriotyczny Bieg Crossowy plakatWszyscy chętni zwolennicy biegów i amatorskiego biegania będą mogli już we wrześniu sprawdzić swoje siły podczas 1. Patriotycznego Biegu Crossowego w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego, który odbędzie się na dystansie 10 km, a zorganizowany zostanie przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu. Impreza odbędzie się 23 września, a jej start i meta zlokalizowana będzie na polu namiotowym OWR Sosina przy ulicy Bukowskiej. Start w biegu będzie bezpłatny, a wszyscy chętni będą mogli zapisywać się od 16 sierpnia do 18 września poprzez elektroniczny panel zgłoszeń dostępny na stronach www.mckis.jaw.pl i www.timing4u.pl

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy do drugiej edycji Patriotycznego Biegu Crossowego na dystansie 10 km !!!

 MG 2334Ruszyły zapisy do drugiej edycji Patriotycznego Biegu Crossowego w rocznicę powstania polskiego państwa podziemnego na dystansie 10 km. Bieg odbędzie się 13 października br., a start zaplanowany został na godzinę 10.00. Start i meta biegu zlokalizowany został na terenie pola namiotowego OWR Sosina przy ulicy Bukowskiej. Udzial w tej, biegowej imprezie jest bezpłatny, a zapisy potrwają do 8 października lub do wyczerpania limitu, który został ustalony przez organizataora na 250 osó, a chętni zapisać mogą się poprzez elektroniczny panel zgłoszeń dostępny na stronach www.mckis.jaw.pl lub www.timing4u.pl.  Podczas biegu prowadzona będzie klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn.  

W roku ubiegłym udział wzięło 101 uczestników i uczestniczek z Jaworzna i miast ościennych. Najlepszym zawodnikiem okazał się Szymon Waskin reprezentujący MKS MOS Płomień Sosnowiec z czasem 36:05 min., a wśród kobiet rywalizaję wygrała Roksana Kolonko ze Speed Team Brzeszcze notując czas 44:39 min.

Nie zapomnij się zapisać !!! Start 13 października o godzinie 10.00.