2 bieg crossowy www
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

News - Bieg Crossowy

I Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego za nami

tn 2017 09 23 Patriotyczny Bieg Crossowy plakatW sobotę 23 września odbyła się pierwsza edycja Patriotycznego Biegu Crossowego w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Baza biegu zlokalizowana była na terenie OWR Sosina, a wymagająca tego dnia 10 kilometrowa trasa prowadziła szutrowymi oraz leśnymi ścieżkami. Strategicznym sponsorem była firma Nowe Jaworzno Grupa TAURON Sp. z o.o. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych na starcie stanęło 101 uczestników, którzy aktywnie chcieli spędzić sobotnie przedpołudnie. Wśród uczestników znajdowali się głównie mieszkańcy Jaworzna oraz miast Górnego Śląska. Zgodnie z regulaminem bieg rozpoczął się punktualnie o godzinie 11.00. W biegu prowadzona była klasyfikacja w dwóch kategoriach: mężczyzn oraz kobiet. Najszybciej naszą trasę pokonał Szymon Waskin z czasem 36:05 min, reprezentujący MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Grzegorzowice). Drugi linię mety przekroczył Radosław Hetman w czasie 36:16 min, Grupa Nomax (Jaworzno), trzecie miejsce zajął Mariusz Kiljan z czasem 38:33 min (Jaworzno).

Czytaj więcej...

Crossowe bieganie w Jaworznie !!! 23 września start 1. Patriotycznego Biegu Crossowego w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego !!!

tn 2017 09 23 Patriotyczny Bieg Crossowy plakatWszyscy chętni zwolennicy biegów i amatorskiego biegania będą mogli już we wrześniu sprawdzić swoje siły podczas 1. Patriotycznego Biegu Crossowego w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego, który odbędzie się na dystansie 10 km, a zorganizowany zostanie przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu. Impreza odbędzie się 23 września, a jej start i meta zlokalizowana będzie na polu namiotowym OWR Sosina przy ulicy Bukowskiej. Start w biegu będzie bezpłatny, a wszyscy chętni będą mogli zapisywać się od 16 sierpnia do 18 września poprzez elektroniczny panel zgłoszeń dostępny na stronach www.mckis.jaw.pl i www.timing4u.pl

Czytaj więcej...