4 rajd INO www
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

3. Rowerowy i Pieszy Rajd Na Orientację za nami !!! 115 uczestników na starcie Rajdu !!!

plakat A1W sobotę 29 lipca br., odbył się 3. Rowerowy i Pieszy Rajd Na Orientację organizowany przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu. Na starcie tegorocznego rajdu stanęło aż 115 zawodników i zawodniczek z Jaworzna i sąsiednich miast. W porównaniu z latami ubiegłymi pobity został rekord frekwencji. W pierwszej edycji jaworznickiego rajdu na starcie stanęło 78 uczestników, natomiast druga edycja przyciągnęła 102 miłośników rajdów na orientację. Rosnąca ilość osób uczestniczących w naszej imprezie jest dowodem na to, że rajd rozgrywany w Jaworznie cieszy się coraz większą popularnością. Trasa rajdu przebiegała przez tereny miasta Jaworzna, a zawodnicy za zadanie mieli w jak najkrótszym czasie pokonanie wyznaczonej w terenie trasy w postaci punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie. O kolejności w końcowej klasyfikacji rajdu decydowała liczba prawidłowo zaliczonych punktów kontrolnych, natomiast w przypadku równej liczby punktów - czas pokonania trasy.
Rywalizacja przebiegała na czterech trasach. Do wyboru uczestnicy mieli dwie trasy piesze na dystansie 15 lub 25 kilometrów oraz dwie trasy rowerowe na dystansie 25 lub 50 kilometrów.

Uczestnicy tegorocznego rajdu rywalizowali w kategorii mężczyzn, kobiet i junior (uczestnicy niepełnoletni). Dla zwycięzców przygotowane zostały nagrody rzeczowe. Na mecie rajdu każdy startujący otrzymał pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek. Dodatkowo przeprowadzony został konkurs z nagrodami.

Wszystkim uczestnikom jaworznickiego rajdu serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejną edycję.

Wyniki 3. Rowerowego i Pieszego Rajdu na orientację - Jaworzno - 29 lipca 2017r.

Trasa piesza – ok. 15 km
Trasa piesza – ok. 25 km
Trasa rowerowa – ok. 25 km
Trasa rowerowa – ok. 50 km

Zainteresowanych zapraszamy do galerii, która dostępna będzie 1 sierpnia.