tauron night biking baner internet

baner rrr 2018 1

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

3. Rowerowy Rajd Rodzinny - wyczerpany limit zgłoszeń

3 Rodzinny Rajd Rowerowy plakatMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie informuje, że z powodu osiągniętego limitu zgłoszeń (600 zawodników) została zamknięta lista startowa do 3 Rodzinnego Rajdu Rowerowego Jaworzno’2018. Otwarcie biura zawodów Rynek Główny od godziny 10.00. Start o godzinie 12.00.

Czytaj więcej...

2 Rowerowy Rajd Rodzinny

 MG 1258Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się druga edycja Rowerowego Rajdu Rodzinnego, która miała miejsce w niedzielę 11 września 2017 roku. Od godziny 9.30 na jaworznicki Rynek zjeżdżali cykliści pragnący wziąć udział w imprezie. Oprócz jaworznian w imprezie wystartowali uczestnicy z Bytomia, Chrzanowa, Katowic, Krakowa, Mysłowic oraz Olkusza. Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Prezydent Miasta Jaworzno Paweł Silbert. Organizatorami imprezy byli Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, Wydział Edukacji, Kultury i Sportu UM w Jaworznie. We współorganizację włączyła się Grupa Rowerowa Team Jaworzno, zaś sponsorami byli Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa „SKOK” Jaworzno oraz Kind Aparaty Słuchowe sp. z o.o. z Poznania. Honorowym gościem, a zarazem uczestnikiem Rajdu był jeden z najlepszych polskich kolarzy w historii, mistrz świata amatorów na szosie oraz mistrz świata zawodowców na torze, zwycięzca Wyścigu Pokoju z 1985 roku, lider Tour de France, zwycięzca pięciu etapów Giro d’Italia Lech Piasecki.

Czytaj więcej...

Rowerowy Rajd Rodzinny - wyczerpany limit zgłoszeń

plakat rrrUWAGA!!!
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie informuje, że z powodu osiągnietego limitu zgłoszeń (500 zawodników) panel zgłoszeniowy do Rodzinnego Rajdu Rodzinnego (12 czerwca 2016 roku) został ZAMKNIĘTY!!!

2 Rodzinny Rajd Rowerowy Jaworzno'2017

2017 RRR plakatW piątek 28 kwietnia 2017 roku rozpoczną się zapisy do 2 Rodzinnego Rajdu Rowerowego Jaworzno'2017. Rajd odbędzie się w ramach obchodów Dni Jaworzna w niedzielę 11 czerwca 2017 roku. Organizatorami imprezy są Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz Wydział Edukacji Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie, zaś współorganizatorem Stowarzyszenie Team Jaworzno. Planowana trasa Rajdu liczy ok. 20 km i obejmuje teren miasta Jaworzna. Start nastąpi z Rynku Głównego o godzinie 12.00. Meta zlokalizowana jest na stadionie MCKiS Jaworzno przy ulicy Moniuszki 95. Organizator ustalił limit startujących zawodników na 600 osób. Rajd nie ma charakteru wyścigu sportowego mając wymiar wyłącznie rekreacyjny. Zgłoszenia uczestnictwa w Rowerowym Rajdzie Rodzinnym należy dokonywać poprzez stronę internetową www.mckis.jaw.pl oraz potwierdzić w biurze zawodów na Rynku Głównym w dniu startu tj. w niedzielę 11 czerwca 2017 roku w godzinach 10.00- 11.45. Serdecznie zapraszamy.

Rodzinny Rajd Rowerowy Jaworzno'2016

plakat rrrRozpoczęły się zapisy do Rodzinnego Rajdu Rowerowego Jaworzno'2016, który odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta. w niedzielę 12 czerwca 2016 roku.

Czytaj więcej...

1 Rowerowy Rajd Rodzinny

1W niedzielę 12 czerwca 2016 roku po raz pierwszy odbył się Rowerowy Rajd Rodzinny. Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Prezydent Miasta Jaworzno Paweł Silbert. Organizatorami imprezy byli Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, Wydział Edukacji, Kultury i Sportu UM w Jaworznie. We współorganizację włączyła się Nieformalna Grupa Rowerowa Team Jaworzno, zaś sponsorem była Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa „SKOK” Jaworzno. Honorowym gościem, a zarazem uczestnikiem Rajdu był poseł na Sejm RP Dariusz Starzycki.

Czytaj więcej...