26-06-17 roku

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Mistrzostwa Śląska Młodzików w Lekkoatletyce

thumb IMG 7451 1024Po bardzo udanych Mistrzostwach Śląska juniorów i seniorów w Bielsku -Białej w ubiegłym tygodniu, gdzie młodzi lekkoatleci MCKiS Jaworzno wywalczyli sześć medali (złoty i srebrny - Dawid Waloski, srebrny - Karolina Smalcerz, brązowe - Bartek Zemła, Szymon Baca i Piotr Kuzak), zmagania mistrzowskie w sobotę na stadionie Budowlanych Częstochowa przeprowadzili śląscy młodzicy. W zmaganiach tych brała też udział grupa naszych młodzików, którzy również ambitnie i z sukcesami startowali, godnie reprezentując Jaworzno. Ze srebrnym medalem w biegu na 300 m wróciła Alicja Wąsowicz, która po pasjonującej walce minimalnie na finiszu przegrała z reprezentantką Bytomia. Pechowo startował Marcin Szczyrzyca, który pomimo rekordu życiowego minimalnie przegrał brązowy medal w rzucie oszczepem, a w skoku w dal -również z rekordem życiowym zajął siódme miejsce.

Nieźle zaprezentował się również Adrian Pytel w biegu na 600 m, gdzie zajął piąte miejsce z nowym rekordem życiowym. Również dobrze zaprezentowali się juniorzy startujący poza konkursem, którzy poprawili swoje rezultaty.
Kolejny start, który nas czeka to Międzynarodowy Mityng "Beskidianatletihc" w Bielsku -Białej w najbliższą sobotę.
Gratulacje dla medalistów i zaproszenie dla wszystkich chętnych do uprawiania "Królowej Sportu".