decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Lato w Mieście - sierpień 2017

akcja lato sierpien 2017 nW miesiącu sierpniu kontynuujemy wakacyjną akcję "Lato w Mieście" czyli tradycyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne pod nadzorem instruktorów sportu przygotowane przez MCKiS Jaworzno. Serdecznie zapraszamy także w tym miesiącu wakacyjnym dzieci szkół podstawowych, gimnazjalistów oraz młodzież szkół średnich.

Oprócz zajęć z zakresu sportów zespołowych prowadzonych w dwóch halach sportowych (Hala w Centrum i Hala na Osiedlu Stałym) będzie można w dalszym ciągu uczestniczyć w bezpłatnych treningach bilardowych w UKS "Fair-Play" ćwicząc pod okiem wielokrotnego Mistrza Świata Bogdana Wołkowskiego, a także skorzystać z zajęć prowadzonych w ramach Letniej Akademii Karate.

Nową propozycją w sierpniu będzie również Wakacyjna Szkoła Boksu - dla wszystkich chętnych zajęcia pod nadzorem instruktora odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki w Hali MCKiS na Leopoldzie.

UWAGA!!! Zmianie ulegają godziny zajęć w halach sportowych w Centrum oraz na Osiedlu Stałym - w miesiącu sierpniu odbywać się one będą od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 - 15.00 (dzieci szkół podstawowych 12.00 - 13.30), uczniowie gimnazjów i starsi 13.30 - 15.00)

Szczegółowy grafik zajęć znajduje się na plakatach.

akcja lato sierpien 2017 n