decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

22. Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie- 15 km Bieg Rekreacyjny 9 km Zbliża się koniec zapisów internetowych.

tn koszulka dorośliZapraszamy wszystkich biegaczy do Jaworzna- wciąż trwają zapisy do kolejnej edycji Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 15 kilometrów. Impreza zbliża się wielkimi krokami- start 26 sierpnia. Również w tym roku został wprowadzony mniejszy dystans- niezdecydowani mogą wziąć udział w Biegu Rekreacyjnym 9 km startując razem z głównym biegiem.

Na uczestników obydwu biegów czekają: koszulka techniczna Stedman, medal odlewany techniką ciśnieniową, strefy kibicowania, konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz oczywiście ciekawa, widokowa trasa i niezapomniane emocje w rywalizacji w kilkusetosobowej grupie biegaczy.
Zgodnie z regulaminem opłata startowa w wysokości 40,- zł obowiązuje do 19 sierpnia, w dniu imprezy również przyjmujemy zgłoszenia, ale koszt udziału jest wyższy.

koszulka wizualizacja 2017

W tym roku ze względu na planowane prace remontowe w okolicach Hali Widowiskowo-Sportowej bieg odbędzie się w nowej scenerii- start i meta zlokalizowane będą na stadionie piłkarskim, a cały obiekt z trybunami na 7000 miejsc zostanie oddany biegaczom i ich kibicom. Modyfikacji ulegnie też trasa- teraz bardziej przypomina pętlę, a zawodnicy ostatnie 3,5 km pokonają „z górki”, biegnąc wśród pół i łąk zupełnie nową Obwodnica Północną.

Parkingi dla uczestników- na terenie stadionu piłkarskiego zostaną wyznaczone parkingi dla uczestników biegu co pozwoli na pozostawienie samochodu w samym centrum sportowej imprezy. Dojazd do stadionu jest komfortowy z każdego kierunku, gdyż znajduje się on tuż przy trasie śródmiejskiej.
Szczegóły dotyczące jaworznickiej piętnastki znaleźć można na stronie internetowej www.bieg.mckis.jaw.pl

Przypominamy:
- zgłoszenia elektroniczne i opłata startowa gwarantujące pełny pakiet - do 19 sierpnia lub wyczerpania limitu,
- za pełne zgłoszenie uważa się zgłoszenie imienne i wpłacenie opłaty startowej.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną do dnia 19 sierpnia poprzez strony www.bieg.mckis.jaw.pl lub www.datasport.pl lub www.maratonypolskie.pl

Partnerem jaworznickiej piętnastki jest TAURON WYTWARZANIE S.A.

tau

ZAPRASZAMY DO JAWORZNA - NAPRAWDĘ WARTO !!!