22-04-18 roku

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Koszykarze MCKiS z kolejną wygraną. W środę podejmujemy KS Pogoń Ruda Śląska

22179955 1416037781841049 5900626302326351854 oW czwartej kolejce II ligi koszykówki mężczyzn podopieczni Przemysława Bilińskiego dosyć gładko odnieśli trzecie ligowe zwycięstwo. Gołym okiem widać, że nasz zespół z meczu na mecz gra coraz lepiej o czym mogli przekonać się goście z Bytomia. Od pierwszego gwizdka nasi zawodnicy pokazali, że wygrany w tym spotkaniu może być tylko jeden. Agresywna i szybka gra w ataku oraz przyzwoita defensywa przyniosła okazałe 15 punktowe prowadzenie po pierwszej kwarcie. W drugiej odsłonie zawodnicy Polonii Bytom wrócili z dalekiej podróży i stali się godnym rywalem dla naszego zespołu. Po 20 min 16 punktów przewagi (45:29). Po przerwie MCKiS włączyło kolejny bieg i ponownie odskakujemy zawodnikom Polonii.

Tą część gry wygrywamy 27:21. W czwartej kwarcie szansę gry dostali rezerwowi gracze obu drużyn. Po ostatniej syrenie na tablicy 92:74 dla naszej drużyny. Najlepiej w tym meczu wypadli: Emil Podkowiński – 19 punkty, 7 zbiórek; Przemysław Gworek – 16 punktów, 5 zbiórek; Sebastian Dąbek – 15 punktów.

MCKiS Jaworzno – KK Polonia Bytom
92 : 74 (25:10;20:19;27:21;20:24)

MCKiS Jaworzno: Podkowiński – 19; Gworek – 16(2x3); Dąbek – 15(2x3); Maj – 12(2x3); Grochowski – 11(1x3); Lemański – 7(1x3); Michalski – 5; Goldammer – 4; Weiss – 5(1x3); Wróblewski, Roszkowski, Brzozowski.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich sympatyków koszykówki na środę 18 października na godzinę 20.00 do hali MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80. Naszym rywalem będzie dobrze nam znana drużyna KS Pogoń Ruda Śląska. Mamy nadzieję, że wkroczyliśmy już na właściwą drogę i odniesiemy kolejne zwycięstwo. Liczymy oczywiście na głośny doping i pełne trybuny.