decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

III Bieg Mikołajowy

biegmikolajaW malowniczych okolicach GEOsfery, w niedzielę - 3 grudnia - wystartuje 3. edycja jaworznickiego Biegu Mikołajowego! Dla uczestników imprezy będzie to nie tylko okazja do aktywnego spędzenia popołudnia, ale także wsparcia podopiecznych Domu Dziecka w Jaworznie.

Organizatorzy biegu przygotowali dla zawodników dwie trasy - o dystansie 5 i 10 km, które będą przebiegały szlakami turystycznymi oraz drogami polnymi i leśnymi w okolicach kamieniołomu Sadowa Góra. Na starcie będą mogli stanąć zarówno dorośli biegacze, jak i młodzież i dzieci, dla których przygotowano dwie oddzielne kategorie.

Mimo nazwy, tegoroczna impreza nie skupi się jednak jedynie na bieganiu. Na przygotowaną trasę będą mogli bowiem ruszyć także fani nordic walking, a dla najmłodszych uczestników przygotowano strefę zabaw w GEOsferze.

Zapisy do zawodów prowadzone są na stronie datasport - TUTAJ.

Wpisowe, w które wliczona jest cegiełka na letni wypoczynek podopiecznych jaworznickiego Domu Dziecka, wynosi 40 zł (przy zapisach nie później niż 13 listopada). Wpisowe po tym terminie będzie wynosiło 50 zł, a w dniu imprezy 60 zł.

Dla najszybszych na trasie "Mikołajów" przewidziano puchary, dyplomy, medale oraz nagrody i gadżety, natomiast wszyscy uczestnicy imprezy będą mogli liczyć na ciepły posiłek oraz napoje. Dodatkowo organizatorzy wybiorą laureata konkursu na najładniejszy strój mikołajowy. Zapraszamy!!

Wszelkie szczegóły imprezy można znaleźć w regulaminie III Biegu Mikołajowego - TUTAJ.