23-01-18 roku

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Opolanie pokonani !!! Siatkarze nadal liderem !!!

mckis bbts 0019W sobotnie popołudnie 11 listopada drugoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu pokonali na własnym parkiecie opolską Politechnikę 3 - 0 i pozostają liderem grupy piątej. W secie pierwszym sobotniego spotkania gospodarze wygrali gładko, łatwo i przyjemnie 25 - 11. Drugie starcie dostarczyło zgromadzonym w hali kibicom najwięcej emocji. Podopieczni Łozińskiego po wygranym łatwo pierwszym secie za szybko poczuli smak zwycięstwa w tym spotkaniu i chyba zapomnieli, że żeby odnieść zwycięstwo trzeba wygrać trzy sety. To co wydarzyło się w drugim secie kibice mają okazję rzadko oglądać na siatkarskich parkietach. Jaworznianie w tej odsłonie przegrywali już 9 - 19 i pewnie nikt z kibiców oglądających boiskowe wydarzenia w tym fragmencie meczu nie pomyślał, że jaworznianie są w stanie odwrócić losy drugiego seta. To co wydawało się niemożliwe stało się faktem !!! Nasi siatkarze odrobili straty i....wygrali seta numer dwa 27 - 25 !!!!

W trzecim secie goście z Opola walczyli tylko do stanu 15 - 15, później wszystko potoczyło się zgodnie z planem i po myśli liderujących siatkarzy z Jaworzna, którzy wygrali tą partie 25 - 21 i cały mecz 3 - 0. W meczu dziewiątej kolejki nasz zespół zagra na wyjedzie z SK Górnik Radlin. Mecz w sobotę 18 listopada odbędzie się w Radlinie o godzinie 17.00, w hali MOSiR przy ulicy Korfantego 17.