22-04-18 roku

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Kolejna setka pękła !

mckis bielsko 0079W minioną sobotę 9 grudnia w ramach 12 kolejki II ligi koszykówki mężczyzn podopieczni Przemysława Bilińskiego odnieśli kolejne wysokie zwycięstwo tym razem nad zawodnikami z Rzeszowa. Od pierwszych minut MCKiS kontrolował to spotkanie. Dobra gra defensywna pozwalała wyprowadzać szybkie ataki, natomiast atak pozycyjny ustawiony tego dnia w strefę podkoszową przynosił łatwe punkty. Pierwsza kwarta wygrana 24:13. W drugiej części gry mecz nabrał zdecydowanie większego tempa. Goście po przespanym początku zaczęli grać zdecydowanie lepiej. Drużyny grały punkt za punkt i ostatecznie na przerwę schodzimy z 12 – punktową przewagą (54:52).
Po przerwie nasi koszykarze złapali wiatr w żagle i zdominowali jaworznicki parkiet.

W drugiej połowie wychodziło nam prawie wszystko. Goście nie byli w stanie odeprzeć zabójczych kontrataków, niejednokrotnie zakończonych celnym trafieniem z dystansu. Po raz kolejny przekraczamy granicę 100 trafionych punktów w meczu co na pewno cieszy przed meczem z liderem. Ostatecznie wygrywamy to spotkanie 107:85. Najlepiej w meczu zaprezentowali się: Emil Podkowiński – 23 punkty; Wojciech Zub – 19 punktów, 7 asyst, 5 przechwytów; Maciek Maj – 15 punktów, 6 zbiórek; Dawid Weiss – 13 punktów, 7 asyst; Dawid Grochowski – 10 punktów.

MCKiS Jaworzno – SKK Rzeszów
107:85(24:13;30:29;32:13;21:30)

MCKiS Jaworzno: Podkowiński – 23; Zub – 19(2x3); Maj – 15; Weiss – 13(2x3); Grochowski – 10(1x3); Michalski – 9(1x3); Goldammer – 9; Lemański – 6; Wróblewski – 3(1x3); Brzozowski, Roszkowski, Gworek.

Kolejne spotkanie MCKiS Jaworzno rozegra na wyjeździe z AZS AGH Kraków 13 grudnia (środa) o godz. 20.00 w Hali AGH przy ul. Piastowskiej 26a.