decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

322 zawodników na liście startowej 24. Wyścigu Rowerów Górskich !!! Zapisy zamknięte !!!

 MG 4404 stronaZamknięte zostały zapisy do 24. Wyścigu Rowerów Górskich na dystansie 10 kilometrów, który odbędzie się w najbliższą sobotę 23 czerwca. Wszyscy uczestnicy wyścigu zostaną zweryfikowani w dniu imprezy, w biurze zawodów, które czynne będzie od godziny 9.00 do godziny 10.30. Start i meta wyścigu zlokalizowane są na terenie pola namiotowego OWR Sosina przy ulicy Bukowskiej. 

Trasa wyścigu prowadzi drogami szutrowymi, piaszczystymi i leśnymi znajdują się na niej piach, korzenie drzew, kamienie, itp. Na trasie będą zlokalizowane punkty kontrolne. Ominięcie punktów kontrolnych będzie karane dyskwalifikacją. W tym miejscu warto również zaznaczyć, że trasa wyścigu w dniu zawodów nie jest zamknięta dla innych użytkowników – występuje możliwość pojawienia się na niej innych pojazdów oraz pieszych, należy poruszać się zgodnie z zasadami ruchu drogowego i zwrócić uwagę na innych uczestników ruchu.

Zawodnicy rywalizować będą w dwunastu kategoriach wiekowej oraz klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn. Wszyscy uczestnicy otrzymają medal uczestnictwa, okolicznościową koszulkę, numer startowy, wodę mineralną.

Sobota 23 czerwca - godzinie 11.00 - start do 24. Wyścigu Rowerów Górskich !!!