decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Bieg 15 km i 9 km. Informacja o utrudnieniach w ruchu w dniu 1 września.

Informujemy mieszkańców oraz kierowców o utrudnieniach w ruchu, które wystąpią w sobotę 1 września w związku z organizacją 23.Międzynarodowego Biegu Ulicznego 15 km.
Utrudnienia wystąpią w godz. 16.00 – 18.00. Zawodnicy wystartują ze Stadionu Miejskiego ul. Krakowska 8 o godz.16.00 i będą się poruszać ulicami- Krakowska, Grunwaldzka, Mickiewicza, Św. Wojciecha, Jaworznicka. Na wysokości przystanków PKM przy Osiedlu Gagarina będzie ustawiony nawrót i z tego miejsca biegacze powrócą na Stadion Miejski ulicami Jaworznicka, Św. Wojciecha, Obwodnica Północna, Braci Gutmanów, Krakowska.
Na całej wymienionej trasie w godz.16.00-18.00 będzie utrudniony lub niemożliwy ruch pojazdów.
Prosimy wszystkich mieszkańców poruszających się pojazdami lub komunikacją miejską o takie zaplanowanie sobotniego popołudnia by nie poruszać się ulicami, które będą zamknięte na potrzeby imprezy sportowej.
W imprezie weźmie udział blisko 600 zawodników z Polski, Kenii, Ukrainy, Anglii, Francji, Niemiec, Maroka i Mołdawii. Zapraszamy wszystkich do kibicowania zawodnikom na trasie biegu oraz starcie i mecie, które zlokalizowane będą na Stadionie Miejskim przy ulicy Krakowskiej 8.

Trasa biegu