decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Koszykarze z drugą porażką w sezonie

mckis bielsko 0106W minioną niedzielę 21 października koszykarze MCKiS Jaworzno udali się do Kielc, aby zrehabilitować się za zeszłotygodniową porażkę z AZS Częstochowa. Niestety gospodarze nie byli na tyle gościnni i już w pierwszej kwarcie ustawili sobie całe spotkanie. Nasi zawodnicy nie mogli załapać rytmu gry co doszczętnie wykorzystali rywale rozbijając nas w pierwszej części gry aż 32:8! W drugiej kwarcie inicjatywę przejęli zawodnicy MCKiS, znacznie lepsza defensywa pozwalała na wyprowadzanie szybkich ataków, które przynosiły nam upragnione punkty. Odrabiamy kilka oczek i na przerwę schodzimy przy stanie 44:25. Po przerwie gospodarze podkręcili śrubę i dosłownie rozbili nasz zespół. Przy słabszej grze oraz fatalnej skuteczności naszych zawodników nie byliśmy w stanie nawiązać równorzędnej walki. Przegrywamy to spotkanie 88:50 i po 4 kolejkach zajmujemy 9 pozycję z bilansem 2-2.