decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Krakowianie lepsi na własnym parkiecie !!!

Mecz 1 ligaW ubiegłą sobotę 20 października pierwszoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu przegrali w Krakowie z miejscowym AZS AGH 1 - 3. Podopieczni Mariusza Łozińskiego i Mariusza Syguły wciąż pozostają bez żadnej zdobyczy punktowej w meczach rozgrywanych na wyjeździe. W Krakowie wygrali tylko seta i z kompletu punktów cieszyli się gospodarze. Najbardziej zacięty był trzeci set sobotniego spotkania, który zakończył się ostatecznie zwycięstwem krakowian 43 - 41.

Szósta seria spotkań rozegrana zostanie już w najbliższą sobotę 27 października. Jaworznianie podejmować będą we własnej hali jednego z pretendentów do wygrania ligi, zespół Stali Nysa. Jak będzie zweryfikuje boisko, ale pewne jest, że faworytem sobotniego meczu będzie zespół z Nysy.

Początek meczu w hali sportowej przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 o godzinie 17.00.