decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Zwycięstwo koszykarzy w Dąbrowie Górniczej

A68A2292Po dwóch nieudanych spotkaniach koszykarze MCKiS Jaworzno przerwali złą passę i odnieśli kolejne zwycięstwo. W środę 24 października przyszło nam się zmierzyć z drużyną MKS Dąbrowa Górnicza. Spotkanie od pierwszych minut było niezwykle zacięte i żadna z drużyn nie była w stanie odskoczyć rywalowi. Po 10 minutach nieznaczne prowadzenie gospodarzy 21:20. Druga kwarta to znacznie lepsza gra podopiecznych Przemysława Bilińskiego, którą wygrywamy 19:13 i schodzimy na przerwę z 5 punktową zaliczką. W drugiej połowie meczu MCKiS buduje dosyć bezpieczną przewagę kontrolując wydarzenia na boisku. Zryw dąbrowian w ostatnich minutach doprowadził do nerwowej końcówki, z której wychodzimy zwycięsko 72:68. Chodź gra jaworznian nie zachwyca to w ostatecznym rozrachunku liczą się 2 pkt za to spotkanie. Czasu na odpoczynek zawodnicy nie mają za wiele, gdyż już w sobotę 27 października rozegrają kolejne spotkanie w Rudzie Śląskiej. Mecz ten zaplanowano na godz. 17.00 w hali MOSiR przy ul. Gen. Hallera 16b.

MKS Dąbrowa Górnicza – MCKiS Jaworzno
68:72 (21:20;13:19;18:18;16:15)

MCKiS Jaworzno: Grochowski – 15(3x3); Dusiło – 10(1x3); Majchrowski – 9; Wróblewski – 8; Goldammer – 8; Lemański – 5(1x3); Cepuchowicz – 5(1x3); Brzozowski – 4; Biel – 4; Boryka – 2; Roszkowski – 2.