decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Kolejne zwycięstwo koszykarzy MCKiS !

A68A3401W minioną sobotę podopieczni Przemysława Bilińskiego odnieśli cenne zwycięstwo na bardzo trudnym terenie w Bytomiu. Gospodarze bardzo agresywnie rozpoczęli spotkanie i szybko wyszli na prowadzenie 8:0. Dopiero po 5 min Jaworzno trafia pierwsze punkty i od tego momentu gra MCKiS diametralnie się poprawiła zarówno w defensywie jak i ofensywie. W drugiej kwarcie skutecznie odpieramy atak zawodników z Bytomia i przejmujemy inicjatywę na boisku. Zdobywanie punktów przychodzi coraz łatwiej, a mocna obrona zastopowała gospodarzy. Do przerwy udało się odrobić straty z pierwszej kwarty i wyjść za 2 punktowe prowadzenie 25:27. Po przerwie mogliśmy zaobserwować Jaworzno, które chcielibyśmy oglądać w każdym spotkaniu. Agresywna zespołowa defensywa, konsekwentny różnorodny atak pozycyjny plus szybkie kontrataki dawały łatwe punkty.

Wysoko wygrana trzecia kwarta 24:13. W ostatniej odsłonie zawodnicy MCKiS kontrolowali wydarzenia na boisku i dowieźli wcześniej wypracowaną przewagę do ostatniej syreny (72:59).

KK Polonia Bytom – MCKiS Jaworzno
59:72 (15:9;10:18;13:24;21:21)

MCKiS: Goldammer – 11; Dusiło – 11; Zawadzki – 11(1x3); Grochowski – 10(2x3); Lemański – 10(2x3); Cepuchowicz – 6(2x3); Boryka - 6(1x3); Majchrowski – 4; Roszkowski – 3(1x3), Wróblewski, Brzozowski.

Kolejne spotkanie MCKiS Jaworzno rozegra z Zagłębiem Sosnowiec w najbliższą sobotę 10 listopada na hali widowiskowo – sportowej przy ul. Żeromskiego.