Warsztaty Biegowe
z Mistrzynią Świata w Biegach Crossowych

Patrycją Włodarczyk

 
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

Warsztaty biegowe – zapisy zamknięte !!!

warsztaty biegowe z Patrycją Włodarczyk plakatMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie informuję, że zapisy na udział w warsztatach biegowych zostały zamknięte. Zainteresowanie treningami z mistrzynią było na tyle duże, że limit zgłoszeń został osiągnięty w zaledwie kilkanaście minut. Przypominamy o pierwszym spotkaniu, które odbędzie się 5 kwietnia br. (czwartek) o godzinie 17.30 na stadionie MCKiS przy ul. Moniuszki 95. Tylko osoby, które dokonały zgłoszenia i widnieją na liście, będą mogły uczestniczyć w warsztatach. Wszelkie niezbędne informacje znajdują się w regulaminie warsztatów.

Warsztaty Biegowe z Patrycją Włodarczyk – zapisy od 26 marca !!!

warsztaty biegowe z Patrycją Włodarczyk plakatSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji warsztatów biegowych, które prowadzić będzie jaworznianka, polska lekkoatletka, specjalistka od długich i średnich dystansów Patrycja Włodarczyk. Trzykrotna mistrzyni Polski (2001 - bieg na 3000 metrów z przeszkodami, 2003 - bieg na 3000 metrów z przeszkodami i bieg na 10 000 metrów). Wicemistrzyni na 3000 metrów z przeszkodami w 2002 i brązowa medalistka w półmaratonie z 2010 i w maratonie w 2011. W 2014 roku jaworznianka zwyciężyła Silesia Marathon w kategorii kobiet. W zeszłym roku na Mistrzostwach Świata Masters w Deagu zdobyła 5 medali (3 złote, 1 srebrny i 1 brąz).

Czytaj więcej...

Warsztaty Biegowe z Patrycją Włodarczyk

na str. internet. warsztaty biegowe z Patrycją Włodarczyk plakatSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach biegowych, które prowadzić będzie jaworznianka, polska lekkoatletka, specjalistka od długich i średnich dystansów Patrycja Włodarczyk. Trzykrotna mistrzyni Polski (2001 - bieg na 3000 metrów z przeszkodami, 2003 - bieg na 3000 metrów z przeszkodami i bieg na 10 000 metrów). Wicemistrzyni na 3000 metrów z przeszkodami w 2002 i brązowa medalistka w półmaratonie z 2010 i w maratonie w 2011. W 2014 roku jaworznianka zwyciężyła Silesia Marathon w kategorii kobiet. W tym roku na Mistrzostwach Świata Masters w Deagu zdobyła 5 medali (3 złote, 1 srebrny i 1 brąz).

Czytaj więcej...

WARSZTATY BIEGOWE Z PATRYCJĄ WŁODARCZYK – zapisy zakończone !!!

na str. internet. warsztaty biegowe z Patrycją Włodarczyk plakatMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie informuję, że zapisy na udział w warsztatach biegowych zostały zakończone ( limit zgłoszeń został osiągnięty ). Przypominamy o pierwszym spotkaniu, które odbędzie się 11 kwietnia br. (wtorek) o godzinie 17.00 na stadionie MCKiS przy ul. Moniuszki. Tylko osoby, które dokonały zgłoszenia i widnieją na liście, będą mogły uczestniczyć w warsztatach. Wszelkie informacje znajdują się w regulaminie.