Mini Playback Show2019-02-08T12:35:45+00:00

Project Description

Mini Playback Show

Mini Playback Show odbywa się od 2002 r. i w 2019 r. ma swoje osiemnastolecie!uczestnik

Impreza skierowana jest do dzieci z jaworznickich szkół i przedszkoli. Zadaniem uczestników jest naśladowanie śpiewu na bazie pełnego playbacku. Poprzez strój i charakteryzację można wcielić się w różne postaci ze świata muzyki.

Podczas oceny uczestników jury bierze pod uwagę dobór repertuaru, oddanie charakteru danej piosenki oraz ocenia ogólny wyraz artystyczny występu.

Młodzi artyści co roku wykazują się wielkim zaangażowaniem i pomysłowością. Zaskakuje nie tylko repertuar, ale też przygotowane kostiumy i scenografia.

Na scenie pojawiają się tacy artyści jak Maryla Rodowicz, Sławomir, Bruno Mars, Lady Gaga, Abba, Katy Perry.

Mini Playback Show 2019

Klub Podłęże MCKiS zaprasza dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjalnych, do artystycznej rywalizacji na scenie Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej. Przegląd prezentacji konkursowych odbędzie się 15 marca 2019 r. Zadaniem uczestnika, który wcieli się w wybraną gwiazdę, jest imitacja wykonania wybranego utworu na bazie pełnego playbacku. Jury konkursu oceniać będzie dobór repertuaru, podobieństwo do oryginalnego wykonania, kostiumy, charakteryzację, choreografię i ogólny wyraz artystyczny.

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do 8 marca 2019 r.

Do pobrania: