decor-gora-5
12-12-17 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Pozostałe placówki

Mikołajki 2017 w byczyńskim Klubie NIKO

1W tym roku dzieci z Byczyny wielkie odliczanie czasu do przyjścia najbardziej lubianego wśród świętych, czyli św. Mikołaja rozpoczęły już 5 grudnia, by dzień później radośnie ugościć go najpierw na dzielnicowym rynku, a potem w progach Klubu MCKiS NIKO.

Czytaj więcej...

I Jaworznicka Mikołajkowa Masa Krytyczna - ZAPRASZAMY!

tn mikolaj rowerowy kasztan

Mikołaj w drodze do Klubu KASZTAN

16. grudnia również w Klubie Kasztan w Jeziorkach nie mogło zabraknąć św. Mikołaja. Zaskoczenie wśród licznie zebranej dziatwy i ich rodziców było naprawdę spore, gdyż w rolę świętego wcielił się Ojciec Jeremiasz – Bazylianin, pełniący na co dzień posługę kapłańską we Lwowie na Ukrainie, sprowadzony na tę okoliczność przez współorganizatora uroczystości, przebojowego proboszcza Wiesława Jarząbka z parafii Jeziorki w Jaworznie.

Czytaj więcej...

Andrzejkowy podwieczorek z humorem w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 130 listopada w Klubie MCKiS „Pod Skałką” bawiliśmy się znakomicie. Był to dzień w którym mogliśmy poznać swoją przyszłość oczywiście z „przymrużeniem oka” - w czym pomogli „wróżbici” Maciej i Zbychu oraz „wróżka” Karolina.

Czytaj więcej...

Zabawy andrzejkowe ad. 2017 w Klubie DOBRA

1Andrzejki to doskonała okazja do przeniesienia się świat fantazji i magii. 29 listopada przekonały się o tym dzieci z grupy „KOMPAS”, które uczestniczyły w przygotowanych specjalnie na tę okazję zabawach w Klubie Dobra.

Czytaj więcej...

Andrzejki 2017 w Klubie SZCZAK

1Andrzejki to jeden z magicznych dni w roku. Tradycja wróżenia w wigilię św. Andrzeja sięga bardzo dawnych czasów. Wróżby pobudzają wyobraźnię, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat fantazji. Andrzejki kojarzą się przede wszystkim z takim zwyczajem jak lanie wosku, ale istnieją i inne wróżby, dzięki którym panny miały nadzieję poznać imię przyszłego męża. Dziś wróżymy raczej dla zabawy i przyjemności.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Marsz Nordic Walking 2017 - relacja

12 grudnia w Klubie NIKO miała miejsce doroczny Mikołajkowy Marsz Nordic Walking. Odbył się on pod hasłem "Między nami Mikołajami".

Czytaj więcej...

Magiczna Zabawa Andrzejkowa dla dzieci w Klubie PODŁĘŻE

130 listopada w Klubie PODŁĘŻE w Jaworznie gościliśmy wróżki, czarownice i koty, a nawet jaworznickiego Spidermana, którzy przygotowali dzieciom świetną Zabawę Andrzejkową - pełną atrakcji i magicznych przeżyć. 

Czytaj więcej...

DZIEŃ SENIORA w Klubie DOBRA - relacja

1„Gdzie usłyszysz śpiew, tam wstąp,

tam dobre serca ludzie mają.

Źli ludzie, wierzaj mi,

Ci nigdy nie śpiewają.”

Dzień Seniora tradycyjnie odbył się w Klubie DOBRA końcem listopada. Na uroczystą biesiadę taneczną przybyły w tym dniu gospodynie uroczystości, czyli zespół śpiewaczy „Dobrzanki”, byla też społeczność lokalna i seniorzy związani z klubem, należący do sekcji fitness i nordic walking.

Czytaj więcej...

Andrzejkowy wieczór w kobiecym gronie

tn 20171123 182408 HDRAndrzejki to okazja nie tylko do wróżb, ale przede wszystkim pretekst do spotkań w kobiecym gronie i dobrej zabawy. Klub Szczak ze współpracą z filią MBP Góra Piasku zorganizował spotkanie andrzejkowe dla kobiet.

Czytaj więcej...

Mikołajki z NIKO - 5 i 6 grudnia bawimy się w Byczynie

Mikołajki w Byczynie

Zapraszamy na Mikołajkowy Marsz Nordic Walking do Byczyny - 2 grudnia, godz. 9.00

tn nordic plakat mikolaj2017

Święty Mikołaj w drodze - zapraszamy 6 grudnia do Klubu Kasztan

tn mikolaj 2017 kasztan

Potwornie Twórczy Tydzień w Klubie NIKO

tn andrzejki 2017

Wernisaż Grażyny Kieszek w Klubie POD SKAŁKĄ - relacja

wernisaż klub pod skałką 124 listopada w Klubie MCKiS „Pod Skałką” odbył się wernisaż. Autorką wystawy olejnych obrazów była Grażyna Kieszek.

Czytaj więcej...

„Wsiąść do pociągu byle jakiego, nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet...”

tn 2Święto Kolejarza obchodzone jest w Polsce od XIX wieku. Przypada ono na 25 listopada, w dzień świętej Katarzyny Aleksandryjskiej, patronki kolejarzy. Jak co roku emerytowani kolejarze Dzień Seniora obchodzą w połączeniu z Dniem Kolejarza. Tak było i tym razem.

Czytaj więcej...

Andrzejki dla seniorów w „Wedze”

tn 1W ramach cyklu „Kultywujemy rodzime tradycje” Klub „Wega” zaprosił starsze pokolenie na spotkanie andrzejkowe.

Czytaj więcej...

Malarstwo Grażyny Kieszek - wernisaż wystawy 24 listopada w Klubie POD SKAŁKĄ

wernisaż w klubie pod skałką Grażyna Kieszek na stronkę 1

Bezpieczeństwo osób starszych - debata w Klubie NIKO - 1 grudnia, godz. 10.00

tn bezpieczny senior 2017

Czytaj więcej...

Polonia Restituta w Wedze

tn 110 listopada w przeddzień 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niezawisłego bytu państwowego w Klubie „Wega” zainaugurowano wystawę poświęconą wydarzeniom sprzed lat.

Czytaj więcej...