decor-gora-5
21-10-17 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Pozostałe placówki

Rajd Nordic Walking - Ciężkowice w drogę! - relacja

tn 6 10 2017r Nordic Walking 16 października Klub „Wega” MCKiS zaprosił chętnych na spacer z kijami po dzielnicy. Mimo trzykrotnych intensywnych opadów tego dnia, które mogły podziałać odstraszająco na amatorów chodzenia, znalazło się elitarne grono śmiałków, którzy odważyli się wyruszyć w trasę. Reprezentowane było najmłodsze i starsze pokolenie obojga płci.

Czytaj więcej...

Teraz wy! - Dzień Chłopaka w Wedze

tn 29 09 2017r Dzień Chłopaka 21Przez cały tydzień poprzedzający święto chłopaka bywalczynie Klubu „Wega” przygotowywały dla swoich kolegów ręcznie robione kartki z życzeniami. Każdy przybyły do klubu 29 września chłopiec mógł liczyć na lizaka oraz na kartkę z życzeniami i obrazkiem z ulubionym piłkarzem, samochodem, motocyklem lub postacią z wybranej gry.

Czytaj więcej...

Piękna nasza Polska cała – grupa Nord Walkers w trasie

tn P1030397"Cudze chwalicie,
Swego nie znacie,
Sami nie wiecie,
Co posiadacie."

Grupa Nord Walkers z Klubu NIKO w Byczynie na co dzień poznaje byczyńskie okolice. Wędrowała już w stronę Grodziska, podziwiała tereny Trzykrotek oraz malowniczych Grobli. Ciągle jednak uczestnikom nie brakuje chęci i motywacji do zdobywania nowych miejsc i poznawania tras. W 2016 roku, na grudniowym podsumowaniu działałności sekcji nordic walking, wszyscy zgodnie uznali, że kolejne wspólne działania pozwolą na integracje grupy. Wśród propozycji pojawiły się wycieczki poza Jaworzno.

Czytaj więcej...

Czy Jaworzno miało swój zamek? - spotkanie z Piotrem Burczym - geografem Muzeum Miasta Jaworzna

tn grodzisko plakat

Fitness w Klubie KASZTAN

tn fitness kasztan

Jeśli potrafisz - zapraszamy na afisz

tn teatr dorosli 127 października br. o godzinie 17.00 w Klubie NIKO odbędzie się spotkanie osób pragnących wziąć udział w projekcie teatralnym opartym na motywach "Opowieści wigilijnej".

Czytaj więcej...

Zapraszamy na warsztaty dla dorosłych LISTOPADOWE STROIKI

tn listopadowe stroiki

Święto Ziemniaka w Klubie NIKO

tn P1030722Mało urokliwy, niepozorny, czasem brunatny, a innym razem brązowawy – ziemniak. Jednak pod nierzucającą się w oczy powłoką kryje się prawdziwy mocarz...

Czytaj więcej...

Warsztaty dla Seniorów w „Osikowej Dolinie”

1Za nami obchody hucznego i twórczego „Tygodnia Seniora”. Tymczasem seniorki i seniorzy z Klubów „Gigant”, „Podłęże” i „Strażak” , w ramach warsztatów z nowoczesnego wiórkarstwa w „Osikowej Dolinie” w Koziegłowach, rozwijali swoje artystyczne pasje.

Czytaj więcej...

II Miejski Konkurs Plastyczny “sTWÓRZ COŚ” 27 października w Klubie NIKO

plakatDaj porwać się wyobraźni! Nie myśl o niczym, zamknij na chwilę oczy i “sTWÓRZ COŚ”! – takie hasło towarzyszyło nam w ubiegłym roku. Nadszedł czas, aby ogłosić, że II Miejski Konkurs Plastyczny “sTWÓRZ COŚ” już niebawem. Kolejna edycja konkursu - skierowana do uczniów klas V - VI szkół podstawowych - odbędzie się  27 października br.

Czytaj więcej...

....by wyprzedzić cukrzycę o krok....

1Cukrzyca nie zabija, to wiemy. Zabija natomiast brak świadomości i zaniedbania w profilaktyce tej choroby cywilizacyjnej XXI wieku. Mieszkańcy Jeziorek, dbając o swe zdrowie, licznie skorzystali więc z darmowych badań, które miały miejsce w sobotę 7 października w Klubie KASZTAN.

Czytaj więcej...

Rajd Nordic Walking - Ciężkowice w drogę!

2017 Wega nordic walking 06.10.17Klub „Wega” MCKiS w Jaworznie zaprasza 6 października w piątek o godz. 16.00 na spacer z kijami po dzielnicy.

Przed wyjściem w teren zaplanowana została krótka lekcja prawidłowego chodzenia i rozgrzewka z instruktorem. Długość trasy wynosi ok. 5 km.

Zapraszamy na zajęcia teatralne w Klubie NIKO

tn 2017 zajęcia teatralne plakat

Dzień Chłopaka w SZCZAKU

129 września obchodziliśmy w Klubie SZCZAK ,,Dzień Chłopaka’’. Tego dnia świętowały wszystkie dzieci. Dziewczynki rozpoczęły uroczystość od złożenia życzeń oraz wręczenia wspólnie zrobionego prezentu i dyplomu swoim kolegom. Następnie rozpoczęły się tańce, podczas których największe emocje wywołała zabawa w „Pociąg”.

Czytaj więcej...

Dzień Ziemniaka w NIKO - zapraszamy!

tn pieczone 2017

Konkurs fotograficzny DOBRA JESIENIĄ

2017 konkurs dobra jesieniaKlub "Dobra" Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „Dobra Jesienią”!

Czytaj więcej...

Wrześniowe nowinki w Klubie POD SKAŁKĄ

tn wrześniowe nowinki w klubie pod skałką 3We wrześniu Klub MCKiS Pod Skałką wprowadził ciekawe wydarzenia, które - mamy nadzieję - przypadną do gustu bywalcom placówki.

Czytaj więcej...

ZMIANA W HARMONOGRAMIE SPOTKAŃ

yogaszczak2Informujemy, że zajęcia Yogi w Klubie "Szczak" odbywać się będą w PIĄTKI w godzinach od 18:00 do 19:30.

Zaczynamy od 27 października!

Szczegóły na plakacie.

Wieczór poetycki - DEBIUT Ireny Skulich Filipek

tn P1030672W ubiegły piątek Klub NIKO MCKiS gościł miłośników poezji rodzimej artystki Ireny Skulich Filipek. Październikowy nastrojowy wieczór wypełniły strofy debiutującej byczynianki, której wiersze prezentowały zaproszone panie, a licznie przybyli słuchacze poddali się ciepłej atmosferze, nagradzając poetkę końcem spotkania gromkimi brawami.

Czytaj więcej...

Festyn Rodzinny – pożegnanie lata

DSCN101623 września mieszkańcy Dąbrowy Narodowej żegnali lato pod hasłem „A nam jest szkoda lata”. Dopisało wszystko: organizacja imprezy, zabawy sportowe i liczne konkursy organizowane przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 8, bransoletkowe cudeńka wykonane przez dzieci, występy dzieci wspólnie z zespołem DĄBROWIANKI, pokazy taneczne w wykonaniu zespołów z Klubu Podłęże.

Czytaj więcej...