decor-gora-5
26-06-17 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Pozostałe placówki

Dzień Taty w Klubie KASZTAN

tn 1Z okazji Dnia Ojca dzieci z Jeziorek postanowiły spełnić odwieczne ciche marzenie każdego tatusia, by choć przez chwilę być Indianinem. Okazją do tego była wycieczka rowerowa do wioski indiańskiej na jaworznickiej "prerii" Cezarówce.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Festyn Rodzinny w Długoszynie - 8 lipca (sobota)

tn Festyn Dlugoszyn

Święto Polskiej Niezapominajki w WEDZE

tn DSC 9070„Niezapominajki to są kwiatki z bajki!
Rosną nad potoczkiem, patrzą rybim oczkiem.”
M. Konopnicka
Niezapominajki w Wedze

Czytaj więcej...

Dzień Dobrych Uczynków w Wedze

1„Wymyśl i wykonaj” - to hasło przyświecające Dniowi Dobrych Uczynków, odbywającemu się w Klubie WEGA. To nic nie kosztuje, a może znaczyć tak wiele - głosiły ulotki przekonujące do pozytywnego zachowania.

Czytaj więcej...

Spotkanie integracyjne w Klubie Dobra

20170620 IMG 0060Wtorkowe popołudnia to w Klubie Dobra czas zarezerwowany dla pasjonatów nordic walkingu, 20 czerwiec 2017 r. był wyjątkowym dniem, bo oprócz tradycyjnego spaceru z kijami grupa „Dobra Naprzód”, a także miejscowa społeczność mogła zintegrować się przy wspólnym ognisku.

Czytaj więcej...

BEZPIECZNE WAKACJE w Klubie SZCZAK

1W Klubie SZCZAK 20 czerwca została przeprowadzona prelekcja na temat ,,Bezpieczeństwo podczas wakacji”. Celem zajęć było przypomnienie i utrwalenie przedszkolakom podstawowych zasad bezpiecznego zachowania podczas wypoczynku.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku kulturalnego w Klubie NIKO

1Niedawno w Klubie NIKO odbyło się uroczyste pożegnanie mijającego roku kulturalnego. Wydarzenie to zgromadziło sześćdziesięcioro gości, którzy mogli w skondensowanej formie zobaczyć efekty naszych starań.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na rowerowe "Popołudnie z Tatą" w Klubie KASZTAN

tn dzien ojca kasztan korektaObchody Dnia Ojca w Polsce mają już kilkudziesięcioletnią tradycję. Choć do tej pory święto nie dorównało popularnością Dniowi Matki, coraz więcej ojców może liczyć na dobre życzenia i upominki.

W tym roku już w najbliższy piątek dzieci z Klubu Kasztan - i nie tylko - mogą zaprosić swoich tatusiów do wspólnego spędzenia kilku popołudniowych godzin.

Czytaj więcej...

77. rocznica egzekucji w Ciężkowicach

tn DSC 0361 LargeW niedzielę 4 czerwca w 77. rocznicę egzekucji w Ciężkowicach pod pomnikiem Ofiarom Faszyzmu 1939 - 45, obok Szkoły Podstawowej nr 18 przy ulicy Ks. Andrzeja Mroczka, oddano hołd tym, których ofiara życia sprawiła, że Ciężkowice nie zostały w 1940 roku spalone i spacyfikowane.

Czytaj więcej...

AKTYWNIE I RODZINNIE W KLUBIE NIKO

tn dzien sportuPrzed nami atrakcyjne rozpoczęcie wakacji. Zapraszamy do Klubu NIKO 24 czerwca od samego rana. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Czytaj więcej...

II Wakacyjny Rajd Nordic Walking

1Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie – Klub NIKO wraz z grupą "Nord Walkers" działającą w Byczynie zaprasza na II edycję Rajdu Nordic Walking.

Czytaj więcej...

Jaworzno zdobywa podium na Mistrzostwach Polski w Scrabble 2017

126 maja gimnazjaliści z KMS MCKiS "Podłęże" Jaworzno zdobyli III miejsce na PODIUM w XV Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Scrabble w Kutnie w swojej kategorii.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka w „Wedze”

tn 1Okrągła pięćdziesiątka dzieci i młodzieży w wieku od 2 do 14 lat wzięła udział w "Grach i zabawach na życzenie" podczas Dnia Dziecka organizowanego przez Klub „Wega” MCKiS 1 czerwca.

Czytaj więcej...

"Mój dzbanuszek na kwiatuszek" – Dzień Matki w NIKO

1Ten szczególny dzień np. w Norwegii obchodzony jest w lutym, w Kenii w czerwcu, a w odległej Panamie w grudniu. Mowa o Dniu Matki, który w Polsce przypada na 26 maja. To szczególny dzień, w którym mamy okazję do okazania szacunku i miłości naszym mamom. Dzieci przygotowują przedstawienia, laurki, ręcznie robią prezenty. Ale czy nie byłoby piękniej, gdybyśmy pamiętali o tym każdego dnia?

Czytaj więcej...

W kolorowym świecie

tn 11 czerwca w Klubie NIKO przed dziećmi otworzył się magiczny czas zabawy...

Czytaj więcej...

Kraina Baśni i Zabawy

1Są takie święta, które mogłyby trwać cały rok, np. Dzień Kobiet albo Dzień Dziecka. Jako że wszyscy jesteśmy „dziećmi”, bez względy na wiek, to święto przynosi nam wspomnienia i dużo radości.

Czytaj więcej...

Pełnia wiosny w STRAŻAKU

1 marsz z historią w tle2Wprawdzie maj dobiegł końca, lecz działalność Klubu STRAŻAK nabrała rozpędu wraz z nadchodzącą letnią aurą sprzyjającą imprezom w plenerze.

Czytaj więcej...

„Popołudnie z mamą” - rodzinne spotkanie przy ognisku

1Jest taki jeden dzień w roku - przeznaczony tylko dla mam, kiedy to zarówno duże jak i małe dzieci spieszą z bukietami kwiatów i najszczerszymi życzeniami.

Czytaj więcej...

„Bajkowy bal” w Klubie POD SKAŁKĄ

1Bale nie zawsze są w karnawale. 2 czerwca w Klubie MCKiS „Pod Skałką” z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy „Bajkowy Bal”, który rozpoczął się życzeniami i debiutancką piosenką w wykonaniu Magdaleny i Matyldy.

Czytaj więcej...

Dzień Matki w Klubie Szczak

szak629 maja w Klubie SZCZAK miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Matki.

Czytaj więcej...