decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Drugi tydzień ferii w Klubie MCKiS "Podłęże"

tn 1W drugim tygodniu ferii dzieci i młodzież z Klubu MCKiS "Podłęże" mogły liczyć na sporą dawkę ciekawych propozycji.

Jedną z nich była wycieczka do Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. To fantastyczna podróż w czasie, podczas której uczestnicy wycieczki mogli podziwiać dwie udostępnione dla turystów ściany wydobywcze w kopalni. Niespodzianek i ciekawych atrakcji w kopalni było bardzo wiele, jednak jedną z największych był przejazd górniczą kolejką "Karlik", dzięki której można było poczuć się jak prawdziwy górnik jadący na szychtę.

Dla miłośników muzyki i śpiewu, odbyły się warsztaty wokalne, na których można było pośpiewać, ale również uczestniczyć w zabawach i ćwiczeniach z zakresu emisji głosu i dykcji.

Dla zapalonych tancerzyo dbyły się ogólnorozwojowe warsztaty taneczne, nie zabrakło animacji ruchowo- tanecznych oraz gier i zabaw.

Dobrym pretekstem do spotkań towarzyskich w Klubie "Podłęże" w okresie ferii stały się gry planszowe. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych była to okazja do spotkania w gronie znajomych oraz dobrej kreatywnej zabawy.

Miłym akcentem, wieńczącym "Zimę w mieście", było wyjście do Multikina w Jaworznie na komediową animację pt. "Gnomy rozrabiają".

Ferie niestety dobiegły końca. Mamy nadzieję, że zajęcia zaproponowane przez instruktorów z Klubu "Podłęże" dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń i pozwoliły naładować akumulatory do dalszej nauki i pracy.

Serdecznie zapraszamy na nasze cotygodniowe zajęcia.

tn 2 1

 

tn 2 2

 

tn 3

 

tn 5 1

 

tn 5 2

 

tn 7 1

 

tn 7 2

 

tn 7 3

 

tn 10 1

 

tn 10 2