decor-gora-5
26-06-17 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Niko

Zakończenie roku kulturalnego w Klubie NIKO

1Niedawno w Klubie NIKO odbyło się uroczyste pożegnanie mijającego roku kulturalnego. Wydarzenie to zgromadziło sześćdziesięcioro gości, którzy mogli w skondensowanej formie zobaczyć efekty naszych starań.

Czytaj więcej...

AKTYWNIE I RODZINNIE W KLUBIE NIKO

tn dzien sportuPrzed nami atrakcyjne rozpoczęcie wakacji. Zapraszamy do Klubu NIKO 24 czerwca od samego rana. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Czytaj więcej...

II Wakacyjny Rajd Nordic Walking

1Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie – Klub NIKO wraz z grupą "Nord Walkers" działającą w Byczynie zaprasza na II edycję Rajdu Nordic Walking.

Czytaj więcej...

W kolorowym świecie

tn 11 czerwca w Klubie NIKO przed dziećmi otworzył się magiczny czas zabawy...

Czytaj więcej...

"Mój dzbanuszek na kwiatuszek" – Dzień Matki w NIKO

1Ten szczególny dzień np. w Norwegii obchodzony jest w lutym, w Kenii w czerwcu, a w odległej Panamie w grudniu. Mowa o Dniu Matki, który w Polsce przypada na 26 maja. To szczególny dzień, w którym mamy okazję do okazania szacunku i miłości naszym mamom. Dzieci przygotowują przedstawienia, laurki, ręcznie robią prezenty. Ale czy nie byłoby piękniej, gdybyśmy pamiętali o tym każdego dnia?

Czytaj więcej...

Misterium Wielkanocne w Klubie NIKO

1Kończąc świętowanie okresu Wielkiej Nocy, 18 maja gościliśmy w Klubie NIKO Grupę Misyjną działającą przy Zespole Szkół Nr 1 w Jaworznie.

Czytaj więcej...

"Wszyscy kochają czekoladę" – Dzień Czekolady w Klubie NIKO

tn 1Słodka, z orzechami, w kostkach i do picia. Każdy ją kocha – CZEKOLADA.

11 kwietnia w Klubie NIKO obchodziliśmy pyszne święto – Dzień Czekolady.

Czytaj więcej...

Świąteczne inspiracje z Klubu NIKO

1Instruktorzy Klubu NIKO przygotowali dla bywlaców placówki bardzo ciekawy początek kwietnia.

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo seniora w gminie Jaworzno

2017 bezpieczny seniorCoraz częściej media donoszą o kolejnych przypadkach oszukania osób starszych począwszy od wyłudzeń pieniędzy na skłonieniu do podpisania niekorzystnych umów skończywszy. Aby móc uniknąć takich sytuacji, ważna jest wiedza, jak się przed nimi bronić. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Miejskie Centrum Kultury i Sportu Klub NIKO oraz Komenda Miejska Policji w Jaworznie zaprosili mieszkańców na debatę społeczną „Bezpieczeństwo seniora w gminie Jaworzno”, która odbyła się 29 marca o godzinie 10.00 w Klubie NIKO.

Karnawałowo - walentynkowe szaleństwo kijkowe

1Sobota rano, zima w pełni, a w Byczynie kolorowo i radośnie – wszystko za sprawą grupy, która żwawo maszerowała z kijkami w rękach.

Czytaj więcej...

Koncert Kolęd i Pastorałek 2017 w Klubie NIKO

1Kolejny raz, w pewien styczniowy wieczór, w Klubie NIKO odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek. Tradycja tego rodzaju imprez sięga już przeszło 10 lat. Początkowo koncert miał charakter bardzo kameralny, ale z czasem sympatyków słuchania kolęd w wykonaniu Zespołu BYCZYN IANKI przybywało.

Czytaj więcej...

„Festyn Rodzinny w NIKO”

1Czas spędzony na wspólnej zabawie to najlepsze chwile dla każdej z rodzin. 25 czerwca w Klubie MCKiS NIKO odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, Koło Gospodyń Wiejskich, Zespół Śpiewaczy „Byczynianki”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Muzyka, śpiew, swojskie dania i wypieki, wata cukrowa, popcorn oraz dmuchane zamki. Dla najmłodszych instruktorzy Klubu NIKO zaplanowali konkurencje z nagrodami, w których dzieci bardzo chętnie brały udział.

Czytaj więcej...

Rok z grupą Nord Walkers Byczyna

1Sekcja Nord Walkers Byczyna to grupa miłośników nordic walking, którzy chętnie biorą udział w treningach przez cały rok, niezależnie od dnia czy pogody. Spotykają się regularnie w ramach zajęć proponowanych przez Klub NIKO.

Czytaj więcej...

Wiosenne kwiaty

torba10Wprawdzie wiosna nie pokazała jak dotąd swojego radosnego oblicza, jednak w Klubie NIKO rozkwitły wiosenne kwiaty. Tym razem podczas warsztatów dla dorosłych, uczestnicy mogli je namalować na torbach. I nagle okazało się, że ten nieodłączny atrybut zakupowy wcale nie musi być nudny.

Czytaj więcej...

Mikołajkowe zabawy w NIKO

1W pewien grudniowy mroźny wieczór w Klubie NIKO zebrała się gromadka roześmianych, bardzo grzecznych dzieci. Czekały na specjalnego gościa, który zapowiedział swoją wizytę w klubie.

Czytaj więcej...

„Weź kije i chodź z nami!”

nordic logo 2Wraz z nadejściem wiosny do Klubu NIKO zawitały nowe zajęcia dla osób dorosłych. 12 kwietnia o godzinie 17.30 została zainaugurowana sekcja Nordic Walking. Miłośnicy tej formy aktywności oraz te osoby, które swojej przygody z Nordic Walking'iem jeszcze nie rozpoczęły mają okazję aktywnie spędzić czas i pod okiem instruktora trenować poprawne chodzenie.

Czytaj więcej...

Nord Walkers nie próżnują

1Wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczęły się treningi nordic walking w Klubie NIKO. Po sierpniowym sukcesie „I Wakacyjnego Rajdu Nordic Walking z grupą Nord Walkers” miłośnicy kijków wrócili z nową dawką zapału i pozytywnej energii do wspólnych treningów.

Czytaj więcej...

Marzec w Klubie NIKO

P1050640Motywem przewodnim marcowych imprez w Klubie NIKO stały się zwyczaje wielkanocne. Zaczęło się od Maratonu decoupagu – wszyscy chętni mogli stworzyć oryginalne, zdobione wiosennymi motywami ozdoby na świąteczny stół. Z kolei zainteresowani techniką wyplatania koszyków mieli okazję spróbować swoich sił w papierowej wiklinie.

Czytaj więcej...

Nowa oferta zajęć w NIKO

2016 zajecia taneczneNowy rok kulturalny jest zawsze okazją do przyjrzenia się dotychczasowej ofercie zajęć i jej uatrakcyjnienia. Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska, Klub NIKO wystartował z nowymi propozycjami zajęć dla dzieci.

Czytaj więcej...

Ferie w klubie NIKO

P1050592Podobno w czasie niepogody dzieci się nudzą – nie ma chyba jednak w tym stwierdzeniu wiele prawdy, co udowodniły ferie w klubie NIKO. Mimo odstraszającej aury, klub tętnił życiem, a dzieci miały mnóstwo frajdy ze wspólnej zabawy.

Czytaj więcej...