decor-gora-5
18-10-17 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Niko

Zapraszamy na warsztaty dla dorosłych LISTOPADOWE STROIKI

tn listopadowe stroiki

Święto Ziemniaka w Klubie NIKO

tn P1030722Mało urokliwy, niepozorny, czasem brunatny, a innym razem brązowawy – ziemniak. Jednak pod nierzucającą się w oczy powłoką kryje się prawdziwy mocarz...

Czytaj więcej...

II Miejski Konkurs Plastyczny “sTWÓRZ COŚ” 27 października w Klubie NIKO

plakatDaj porwać się wyobraźni! Nie myśl o niczym, zamknij na chwilę oczy i “sTWÓRZ COŚ”! – takie hasło towarzyszyło nam w ubiegłym roku. Nadszedł czas, aby ogłosić, że II Miejski Konkurs Plastyczny “sTWÓRZ COŚ” już niebawem. Kolejna edycja konkursu - skierowana do uczniów klas V - VI szkół podstawowych - odbędzie się  27 października br.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na zajęcia teatralne w Klubie NIKO

tn 2017 zajęcia teatralne plakat

Dzień Ziemniaka w NIKO - zapraszamy!

tn pieczone 2017

Wieczór poetycki - DEBIUT Ireny Skulich Filipek

tn P1030672W ubiegły piątek Klub NIKO MCKiS gościł miłośników poezji rodzimej artystki Ireny Skulich Filipek. Październikowy nastrojowy wieczór wypełniły strofy debiutującej byczynianki, której wiersze prezentowały zaproszone panie, a licznie przybyli słuchacze poddali się ciepłej atmosferze, nagradzając poetkę końcem spotkania gromkimi brawami.

Czytaj więcej...

Dożynki Dzielnicowe w Byczynie

1W piątkowe popołudnie 8 września Rynek w Byczynie stał się miejscem docenienia pracy i trudu rolników. Dożynki Dzielnicowe przyciągnęły ogromną liczbę mieszkańców. Rozpoczęły się uroczystą mszą świętą, po której z podziękowaniami do rolników zwrócił się Prezydent Miasta Paweł Silbert.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na DOŻYNKI DZIELNICOWE w Byczynie

2017 Byczyna Dożynki

Warsztaty salsy z Mili Moreną - ZAPRASZAMY

2017 salsa Mili Morena

II WAKACYJNY RAJD NORDIC WALKING – relacja

1"Idę, bo chcę pomóc" – to słowa, które najczęściej padały podczas II Wakacyjnego Rajdu Nordic Walking. Kolejna edycja odbyła się 15 lipca. Na starcie pod Klubem NIKO w Byczynie stawili się sympatycy nordic walkingu w różnym wieku. Osoby dorosłe, młodzież, dzieci – najmłodszy uczestnik miał kilka miesięcy. Wszyscy mieli jeden cel – dotrzeć na metę z uśmiechem na twarzy.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku kulturalnego w Klubie NIKO

1Niedawno w Klubie NIKO odbyło się uroczyste pożegnanie mijającego roku kulturalnego. Wydarzenie to zgromadziło sześćdziesięcioro gości, którzy mogli w skondensowanej formie zobaczyć efekty naszych starań.

Czytaj więcej...

Misterium Wielkanocne w Klubie NIKO

1Kończąc świętowanie okresu Wielkiej Nocy, 18 maja gościliśmy w Klubie NIKO Grupę Misyjną działającą przy Zespole Szkół Nr 1 w Jaworznie.

Czytaj więcej...

AKTYWNIE I RODZINNIE W KLUBIE NIKO

tn dzien sportuPrzed nami atrakcyjne rozpoczęcie wakacji. Zapraszamy do Klubu NIKO 24 czerwca od samego rana. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Czytaj więcej...

"Wszyscy kochają czekoladę" – Dzień Czekolady w Klubie NIKO

tn 1Słodka, z orzechami, w kostkach i do picia. Każdy ją kocha – CZEKOLADA.

11 kwietnia w Klubie NIKO obchodziliśmy pyszne święto – Dzień Czekolady.

Czytaj więcej...

II Wakacyjny Rajd Nordic Walking

1Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie – Klub NIKO wraz z grupą "Nord Walkers" działającą w Byczynie zaprasza na II edycję Rajdu Nordic Walking.

Czytaj więcej...

Świąteczne inspiracje z Klubu NIKO

1Instruktorzy Klubu NIKO przygotowali dla bywlaców placówki bardzo ciekawy początek kwietnia.

Czytaj więcej...

W kolorowym świecie

tn 11 czerwca w Klubie NIKO przed dziećmi otworzył się magiczny czas zabawy...

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo seniora w gminie Jaworzno

2017 bezpieczny seniorCoraz częściej media donoszą o kolejnych przypadkach oszukania osób starszych począwszy od wyłudzeń pieniędzy na skłonieniu do podpisania niekorzystnych umów skończywszy. Aby móc uniknąć takich sytuacji, ważna jest wiedza, jak się przed nimi bronić. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Miejskie Centrum Kultury i Sportu Klub NIKO oraz Komenda Miejska Policji w Jaworznie zaprosili mieszkańców na debatę społeczną „Bezpieczeństwo seniora w gminie Jaworzno”, która odbyła się 29 marca o godzinie 10.00 w Klubie NIKO.

"Mój dzbanuszek na kwiatuszek" – Dzień Matki w NIKO

1Ten szczególny dzień np. w Norwegii obchodzony jest w lutym, w Kenii w czerwcu, a w odległej Panamie w grudniu. Mowa o Dniu Matki, który w Polsce przypada na 26 maja. To szczególny dzień, w którym mamy okazję do okazania szacunku i miłości naszym mamom. Dzieci przygotowują przedstawienia, laurki, ręcznie robią prezenty. Ale czy nie byłoby piękniej, gdybyśmy pamiętali o tym każdego dnia?

Czytaj więcej...

Karnawałowo - walentynkowe szaleństwo kijkowe

1Sobota rano, zima w pełni, a w Byczynie kolorowo i radośnie – wszystko za sprawą grupy, która żwawo maszerowała z kijkami w rękach.

Czytaj więcej...