decor-gora-5
24-04-18 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Kasztan

Żegnamy zimę - witamy wiosnę z Klubem KASZTAN

tn pozegnanie zimy

Zdrowie na Dzień Kobiet - zapraszamy na spacer w stylu nordic walking do Klubu KASZTAN

tn spacer nordic kasztan

„Bezpieczne ferie”

P1080022Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży w czasie ferii zimowych jest priorytetem dla policjantów ruchu drogowego, którzy rozpoczęli działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą „Bezpieczne ferie”, wspierane akcją informacyjno-edukacyjną „Bezpieczna droga do celu”.

Czytaj więcej...

Bezpieczna droga do celu

kasztan policja 0001Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży w czasie ferii zimowych jest priorytetem dla policjantów ruchu drogowego, którzy rozpoczęli działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą "Bezpieczne ferie", wspierane akcją informacyjno-edukacyjną pn. "Bezpieczna droga do celu".

Aby przybliżyć założenia programu młodzieży, w środę, klub Kasztan gościł aspiranta sztabowego Dariusza Nowaka i aspiranta Roberta Moryca z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie.

Czytaj więcej...

Karnawałowy nordic walking – marsz rekreacyjny.

P1070907Okres zimowych balów trwa w najlepsze. Nie wszyscy jednak sprowadzają tę zabawę do tańców na parkiecie. Miłośnicy marszów z kijkami postanowili, na zaproszenie Klubu Kasztan z Jeziorek, połączyć swoją ulubioną formę rekreacji z karnawałowym szaleństwem. Poprzebierani w kolorowe, niezwykle pomysłowe stroje, przemaszerowali ulicami kilku dzielnic Jaworzna, zachęcając mieszkańców do uprawiania tej całorocznej dyscypliny sportu.

Czytaj więcej...

Karnawałowy marsz rekreacyjny z Klubem Kasztan

tn nordic karnawal 2018 kasztan

FERIE 2018 w Klubie KASZTAN

tn ferie 2018 kasztan

Mikołajkowa Masa Krytyczna - realcja

tn 1Około 80 rowerzystów z Jaworzna i pobliskich miejscowości wzięło udział w Pierwszej Jaworznickiej Mikołajkowej Masie Krytycznej, która pod hasłem „My nie blokujemy ruchu, my jesteśmy ruchem” odbyła się w minioną niedzielę, tj. 10 grudnia.

Czytaj więcej...

I Jaworznicka Mikołajkowa Masa Krytyczna - ZAPRASZAMY!

tn mikolaj rowerowy kasztan

Mikołaj w drodze do Klubu KASZTAN

16. grudnia również w Klubie Kasztan w Jeziorkach nie mogło zabraknąć św. Mikołaja. Zaskoczenie wśród licznie zebranej dziatwy i ich rodziców było naprawdę spore, gdyż w rolę świętego wcielił się Ojciec Jeremiasz – Bazylianin, pełniący na co dzień posługę kapłańską we Lwowie na Ukrainie, sprowadzony na tę okoliczność przez współorganizatora uroczystości, przebojowego proboszcza Wiesława Jarząbka z parafii Jeziorki w Jaworznie.

Czytaj więcej...

Święty Mikołaj w drodze - zapraszamy 6 grudnia do Klubu Kasztan

tn mikolaj 2017 kasztan

Jak zdobywaliśmy Grodzisko...

tn 1Klub Rowerowy KASZTAN działający przy klubie MCKiS w Jeziorkach zdobywa coraz większe grono sympatyków. We wtorek 29 sierpnia ponad czterdziestu rowerzystów postanowiło zmierzyć się z drugą co do wielkości (346 m n. p. m.) górą jaworznicką – Grodziskiem.

Czytaj więcej...

Jesienny Marsz Rekreacyjny Nordic Walking pod hasłem SZLACHETNE ZDROWIE

Jesienny Rajd Nordic Walking

12 sierpnia zapraszamy na FESTYN RODZINNY w Jeziorkach

2017 festyn rodzinny

Czy Jaworzno miało swój zamek? - spotkanie z Piotrem Burczym - geografem Muzeum Miasta Jaworzna

tn grodzisko plakat

Lipiec 2017 w Klubie KASZTAN

1Tylko nie nuda – taki cel przyświecał uczestnikom zajęć prowadzonych w ramach akcji „Lato w mieście” w Klubie KASZTAN i trzeba przyznać, że został on osiągnięty. Każdy dzień lipcowych zajęć przynosił niespodzianki, wyzwania, a przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy.

Czytaj więcej...

Fitness w Klubie KASZTAN

tn fitness kasztan

Wakacyjne zmagania rowerowe w Klubie KASZTAN

tn P1060004Klub Rowerowy - działający od niedawna w Klubie Kasztan - nie rezygnuje z aktywności nawet podczas wakacji. We wtorki odbywają się tutaj spotkania miłośników dwóch kółek, a jako że jest to rozrywka dla całych rodzin, spotykają się i młodzi i nieco starsi.

Czytaj więcej...

....by wyprzedzić cukrzycę o krok....

1Cukrzyca nie zabija, to wiemy. Zabija natomiast brak świadomości i zaniedbania w profilaktyce tej choroby cywilizacyjnej XXI wieku. Mieszkańcy Jeziorek, dbając o swe zdrowie, licznie skorzystali więc z darmowych badań, które miały miejsce w sobotę 7 października w Klubie KASZTAN.

Czytaj więcej...

Klub Rowerowy Kasztan zachęca do wzięcia udziału w wycieczce rowerowej.

rower geosfera