decor-gora-5
26-06-17 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Gigant

Ekologicznie w Klubie GIGANT

tn 20170425 164109 resizedWe wtorkowe popołudnie 25 kwietnia dzieciaki z Klubu „Gigant” z wielkim zaangażowaniem zaprojektowały i samodzielnie wykonały plakat z okazji Dnia Ziemi.

Czytaj więcej...

"Artystyczny Piątek" w Klubie PODŁĘŻE

2017 Artystyczny piątekZapraszamy 21 kwietnia na "Artystyczny Piątek" do Klubu MCKiS "Podłęże" przy ul.Towarowej 61.

Podczas imprezy artystyczne zdolności zaprezentują dzieci i młodzież z Klubów MCKiS "Podłęże" i "Gigant". W programie zaplanowano występy wokalne oraz spektakl pt. "Krzywa Bajka" w wykonaniu grupy teatralnej "Orzeszki".

Serdecznie zapraszamy!

GIGANTycznych ferii ciąg dalszy

20170118 134229 Burst03Drugi tydzień ferii z Klubem Gigant to czas fantastycznych podróży w odległe geograficznie i magicznie krainy.

Czytaj więcej...

GIGANTyczne ferie zimowe

ferie gigant 1tydz1Kulinarnie i artystycznie upłynął pierwszy tydzień akcji „Zima w mieście 2017”
z Klubem Gigant, który jak co roku, tak i w tegoroczne ferie wyszedł do dzieci z terenu Jaworzna z ciekawymi propozycjami spędzania wolnego czasu.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na ferie w Klubie GIGANT

logo sokolW czasie ferii zimowych zapraszamy dzieci i młodzież z Osiedla Podłęże na zajęcia otwarte od 11.00 do 15.00 do Klubu GIGANT, ul. Granitowa 3.

Mikołajki na Gigancie

tn 19 grudnia 2016 r. Miejskie Centrum Kultury i Sportu Klub "Gigant" w ramach funduszy z Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego zorganizowało imprezę mikołajkową w Osiedlu Gigant w Jaworznie. Do akcji włączył sie również Klub "Podłęże".

Czytaj więcej...

Mikołaj na Gigancie

2016 Mikołaj9 grudnia zapraszamy na Osiedle GIGANT, gdzie Święty Mikołaj wraz ze swą świtą odwiedzi wszystkie grzeczne dzieci.

Od godziny 16.00 do 18.00 PLAC ZABAW przy ul. Granitowej zatętni gwarem, bo najbardziej lubiany ze świętych i jego asystenci będą bawić milusińskich.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji:

- animacje dla najmłodszych,

- świąteczne konkursy i zabawy,

- malowanie buziek,

- słodki upominek dla uczestników.

 

11 LISTOPADA w Klubie GIGANT

tn 111 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Ważnym jest, aby nawet najmłodszych włączać w obchody tego święta, już od wczesnych lat uczyć szacunku do przodków, którzy zmienili historię naszej ojczyzny, dając nam wolny kraj.

Czytaj więcej...

Piknikowe szaleństwo w Osiedlu Gigant

1piknik gigantChoć wakacje dobiegły końca, aby jak najdłużej zatrzymać wesołą atmosferę oraz pogodny nastrój i wykorzystać słoneczną aurę kolejny już raz 3 września w Osiedlu Gigant odbył się Piknik Rodzinny, którego współorganizatorami była Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Klub MCKiS „Gigant”.

Dla najmłodszych mieszkańców osiedla oraz ich rodziców, cioć, wujków, babć i dziadków zaproponowano na tutejszym placu zabaw wiele wspaniałych atrakcji. Na rozpoczęcie wystąpił teatrzyk plenerowy w bajce pt. „Kozucha Kłamczucha”, który zgromadził dużą - nie tylko dziecięcą, widownię.

Czytaj więcej...

Moc wakacyjnych atrakcji w Klubie MCKiS Gigant. Podziękowanie

akcja lato gigant 7Za nami półmetek wakacji, który w Klubie Gigant minął twórczo i aktywnie. Dzieci wraz z instruktorami wzięły udział w kolejnych różnorodnych zajęciach oraz wyjazdach.

Tydzień rozpoczął się wyjazdem z Klubem MCKiS „Podłęże” do Muzeum „Górnośląskiego Parku Etnograficznego” w Chorzowie. Dzieci ponownie wzięły udział w atrakcjach przygotowanych w ramach poniedziałkowych „Wakacji w Skansenie”. Tym razem dzień upłynął na zabawach związanych ze zdrowiem.

Czytaj więcej...

Bawimy się na całego – Akcja Lato w Mieście

 DSC1024b11 lipca bieżącego roku w poniedziałkowy poranek dzieci z Klubu MCKiS Gigant wraz z wychowawcami miały okazję wziąć udział w atrakcyjnych zajęciach w plenerze. Siedemnastoosobowa grupa z Gigantu odwiedziła Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”. Na terenie skansenu można podziwiać eksponaty z regionu Górnego Śląska oraz Zagłębia Dąbrowskiego. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Wspólne tańce ludowe, występy na scenie, malowanie buziek, przejażdżka na koniu oraz konkursy z nagrodami to tylko niektóre z nich.

Czytaj więcej...

Niezapomniane ferie w Klubie Gigant

20160215 123540Brak śniegu podczas tegorocznych ferii zimowych w żaden sposób nie wpłynął na fakt, że dzieci, które postanowiły spędzić z nami te dwa tygodnie wolne od nauki szkolnej, spędziły je w atrakcyjny sposób, miłej atmosferze oraz bezpiecznych warunkach.

Czytaj więcej...

Kolejne trofea

12991083 1087284411328039 5038066559171661253 nGrupa taneczna Euforia & Solvay Crew z Klubu Gigant i Klubu NIKO pragnie podzielić się radością i satysfakcją z ostatnich swoich osiągnięć. 26 kwietnia zespół wziął udział w XVIII Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej pod Patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice 2016 – Edwarda Lasoka podczas którego wywalczył srebro.

Czytaj więcej...

Prezenty od świętego Walentego

IMG 20090101 015648W tym roku w Klubie Gigant nasi podopieczni postanowili zabawić się wraz z nami w świętego Walentego. W związku z tym przygotowali na zajęciach artystycznych prezenty dla swoich ukochanych, których pragnęli obdarować 14 lutego.

Czytaj więcej...

Kolejny Geniusz wyłoniony!

P112058322 kwietnia po raz drugi spotkaliśmy się w Klubie Gigant, by wyłonić małych, błyskotliwych geniuszy. Podczas zmagań z pytaniami i łamigłówkami liczyła się przede wszystkim wiedza, ale i też szybkość udzielania trafnych odpowiedzi.

Czytaj więcej...

Świąteczny grudzień w Klubie Gigant

DSC 0189W związku z tym, że miesiąc grudzień obfituje w liczne okazje, Klub Gigant zaoferował dzieciom i młodzieży z okolicy nie lada atrakcje.

Czytaj więcej...

Geniusz

P112056522 marca w Klubie Gigant odbył się pierwszy quiz dla dzieci zatytułowany GENIUSZ. Wzięło w nim udział kilkunastu małych mieszkańców naszego osiedla. Dzieci zostały podzielone na cztery drużyny, w których zmierzyły się z trzema rundami. W pierwszej uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące: przyrody, zawodów oraz bajek.

Czytaj więcej...

Gotowi do startu: START!

IMG 20150619 171444Wraz z rozpoczęciem się roku szkolnego w Klubie Gigant ruszyły stałe zajęcia. Przygotowaliśmy szeroką ofertę zajęć zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Czytaj więcej...

Sezon uważamy za otwarty

IMG 20160314 11395312 marca 2016 roku po raz pierwszy mogliśmy zaprezentować efekty naszej pracy w tym sezonie. Jak zawsze ciężka praca na sali treningowej opłaciła się i zaowocowała miejscem na podium. Na II Festiwalu Tańca ,,INSPIRACJE 2016" w Czerwionce - Leszczynach nasza grupa Euforia & Solvay Crew z Klubu Gigant i Klubu Niko Miejskiego Centrum Kultury i Sportu zdobyła trzecie miejsce w kategorii Street dance.

Czytaj więcej...

Piknik "Smaki Jesieni"

p1120491W ubiegłą sobotę tj. 5 września Klub Gigant przy współpracy z Międzyzakładową Górniczą Spółdzielnią Mieszkaniową oraz Żłobkiem Malutkie Misie zorganizował piknik rodzinny "Smaki Jesieni".

Czytaj więcej...