decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Pod Skałką

Klub POD SKAŁKĄ - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "W moich małych dłoniach jest moja ojczyzna"

tn klub pod skalka konkurs 3W wyjątkową rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości MCKiS Klub Pod Skałką zorganizował konkurs plastyczny „W moich małych dłoniach jest moja ojczyzna”.

Czytaj więcej...

„Lato w Klubie Pod Skałką”

wakacje1Jak co roku w Klubie Miejskiego Centrum Kultury i Sporu „Pod Skałką” przygotowano dla dzieci i młodzieży wiele zajęć gdzie z pewnością każdy znalazł dla siebie coś ciekawego. Pomimo dużego zróżnicowania wieku uczestników akcji lato, postarano się by zajęcia były możliwie interesujące dla wszystkich. Ze względu na bardzo wysokie temperatury modyfikowano program, a to co było w zastępstwie z radością było akceptowane.

Czytaj więcej...

Zapisy na zajęcia w Klubie Pod Skałką

zapisy klub pod skalka 2018

Lato w Klubie POD SKAŁKĄ

tn Prawidłowy plakat akcji lato klub Pod Skałką

Mamy i dla Mamy, czyli świętujemy Dzień Matki w Klubie POD SKAŁKĄ

tn klub pod skalka majW najpiękniejszym miesiącu roku obchodzimy jedno z najważniejszych świąt - Dzień MatkiDo tego święta w Klubie MCKiS „Pod Skałką” przygotowywano się już od połowy maja, ponieważ 10 i 17 maja zorganizowano warsztaty „Już zaczynamy prezent dla mamy”.

Czytaj więcej...

Poranek z pieśnią patriotyczną w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 3Chwile patriotyczne związane ze świętami majowymi obchodzono w Klubie MCKiS „Pod Skałką” 26 kwietnia.

Czytaj więcej...

„Zając tu, kura tam” - warsztaty w Klubie Pod Skałką

warsztaty wielkanocne pod skalka9Od połowy marca w Klubie MCKiS Pod Skałką gościła świąteczna atmosfera. Jajko jako symbol Wielkiej Nocy królowało na plastycznych stołach i ozdabiano go różnymi technikami. Płaskie jaja ozdabiano techniką decoupage, praca powolna ale efekty bardzo zadowalające. Styropianowe jajka zaś zdobiono najszybszą i najprostszą techniką o czym przekonali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Długoszynie podczas warsztatów wielkanocnych „Zając tu kura tam”.

Czytaj więcej...

Tylko dla kobiet – kameralne spotkanie w Klubie POD SKAŁKĄ

tn Klub Pod Skalka Dzien KobietDzień Kobiet to miłe święto, które lubimy spędzać w większym lub mniejszym gronie... 

Czytaj więcej...

Mega klocki dla maluchów w Klubie Pod Skałką

tn mega klocki w Klubie Pod SkalkaNie zawsze musimy aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Tym razem wykorzystaliśmy przestrzeń w Klubie MCKiS „Pod Skałka” do wesołej konstrukcyjnej zabawy z dużymi piankowymi klockami.

Czytaj więcej...

MEGA Klocki dla maluchów w Klubie POD SKAŁKĄ - ZAPRASZAMY!

tn Mega klocki w klubie Pod Skałką 1

Ferie 2018 w Klubie POD SKAŁKĄ już za nami

tn 1Ferie dobiegły końca. W Klubie POD SKAŁKĄ, mimo że wirus grypy bardzo pokrzyżował nam plany, nie zabrakło propozycji na miłe spędzenie wolnego czasu.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny „Zima w formacie A4” - rozstrzygnięcie

tn nagrodzeni za udział w konkursie 112 grudnia rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny „Zima w formacie A4”, który kierowany był do Przedszkola Miejskiego nr 6 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 2 w Jaworznie.

Czytaj więcej...

Bal przebierańców w Klubie POD SKAŁKĄ

tn Bal w klubie pod skalka 3Karnawał to czas zabaw nie tylko dla dorosłych ale i dla dzieci, i to właśnie dla nich zorganizowaliśmy bal przebierańców.

Czytaj więcej...

„Czas na ozdoby – niebawem święta” - warsztaty w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 1Miło jest zimową porą usiąść w fotelu i popatrzeć na własnoręcznie wykonany lampion, którego ciepłe światło wprowadzi nas w zimowy nastrój. Jeszcze milej będzie, gdy na wigilijnym stole lub w świątecznej dekoracji znajdzie się świeca, którą własnoręcznie ozdobiono. I z takim zamiarem uczestnicy warsztatów w Klubie POD SKAŁKĄ ozdabiali...

Czytaj więcej...

Prezent dla babci i dziadka - warsztaty rękodzieła artystycznego w Klubie POD SKAŁKĄ

tn prezent dla babci i dziadka klub pod skałką 6Kto nie miał pomysłu na prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, mógł uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez MCKiS Klub Pod Skałką.

Czytaj więcej...

„A na niej świąteczne życzenia i światło” - magia świąt w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 114 grudnia w Klubie MCKiS „Pod Skałką” poczuliśmy szczęście magii świąt, a główną sprawczynią tej magii była choinka.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na BAL...

tn plakat bal w klubie pod skałką na stronkę 1

„Mikołajkowe rozgrywki mixowe” w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 36 grudnia w Klubie Mckis „Pod Skałką” w serdecznej atmosferze pełnej uśmiechu i radości odbyły się „Mikołajkowe rozgrywki mixowe”.

Czytaj więcej...

Ferie 2018 w Klubie POD SKAŁKĄ

tn klub pod skałką plakat ferie zimowe

Andrzejkowy podwieczorek z humorem w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 130 listopada w Klubie MCKiS „Pod Skałką” bawiliśmy się znakomicie. Był to dzień w którym mogliśmy poznać swoją przyszłość oczywiście z „przymrużeniem oka” - w czym pomogli „wróżbici” Maciej i Zbychu oraz „wróżka” Karolina.

Czytaj więcej...