decor-gora-5
12-12-17 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Pod Skałką

Andrzejkowy podwieczorek z humorem w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 130 listopada w Klubie MCKiS „Pod Skałką” bawiliśmy się znakomicie. Był to dzień w którym mogliśmy poznać swoją przyszłość oczywiście z „przymrużeniem oka” - w czym pomogli „wróżbici” Maciej i Zbychu oraz „wróżka” Karolina.

Czytaj więcej...

Wernisaż Grażyny Kieszek w Klubie POD SKAŁKĄ - relacja

wernisaż klub pod skałką 124 listopada w Klubie MCKiS „Pod Skałką” odbył się wernisaż. Autorką wystawy olejnych obrazów była Grażyna Kieszek.

Czytaj więcej...

Malarstwo Grażyny Kieszek - wernisaż wystawy 24 listopada w Klubie POD SKAŁKĄ

wernisaż w klubie pod skałką Grażyna Kieszek na stronkę 1

„Legiony to żołnierska nuta” - koncert chóru SOKÓŁ w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 1Pieśnią i różą biało-czerwoną uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości. 9 listopada w Klubie MCKiS „Pod Skałką” miał miejsce koncert chóru „Sokół”, w którym uczestniczyły dzieci i młodzież z Gimnazjum nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaworznie.

Czytaj więcej...

W "Pod Skałką" zagraliśmy "Na ludową nutę"

1W Klubie MCKiS POD SKAŁKĄ dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Długoszynie miały okazję uczestniczyć w koncercie zespołu śpiewaczego „Dobrzanki”.

Czytaj więcej...

Wrześniowe nowinki w Klubie POD SKAŁKĄ

tn wrześniowe nowinki w klubie pod skałką 3We wrześniu Klub MCKiS Pod Skałką wprowadził ciekawe wydarzenia, które - mamy nadzieję - przypadną do gustu bywalcom placówki.

Czytaj więcej...

Sierpień 2017 w Klubie POD SKAŁKĄ

1Wakacje dobiegły końca, gwar i śmiech dzieci powędrowały do szkoły, zostały tylko wspomnienia z twórczego wakacyjnego sierpnia organizowanego w Klubie MCKiS „Pod Skałką”, gdzie każdy znalazł dla siebie coś ciekawego.

Czytaj więcej...

Śpiewaj razem z nami, jeśli masz ochotę

129 sierpnia po raz dziewiąty Miejskie Centrum Kultury i Sportu zorganizowało Konkurs Wakacyjnej Piosenki. Konkurs miał miejsce w Klubie „Pod Skałką”, gdzie wykonawcy i goście bawili się znakomicie.

Czytaj więcej...

Lipiec w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 1Wakacje to podróże, wypoczynek, leniuchowanie... albo nuda. Na szczęście w Klubie „Pod Skałką” czasu na nudę nie było.

Czytaj więcej...

Czerwiec w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 1Czerwiec w Klubie POD SKAŁKĄ to ciekawe zajęcia, interesujące warsztaty i wiele radości dla uczestników.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Festyn Rodzinny w Długoszynie - 8 lipca (sobota)

tn Festyn Rodzinny Długoszyn poprawka

Wszystko i nie wszystko kręci się wokół jajka

1Błyskawiczne życzenia świąteczne przesłane s-msem czy emailem kiedyś znikną z cyberprzestrzennego świata, ale kartka zrobiona własnoręcznie i wysłana do bliskiej osoby nie będzie skasowana, zostanie w małym pudełeczku wspomnień i kiedyś ktoś pewnie jeszcze na nią popatrzy...

Czytaj więcej...

„Bajkowy bal” w Klubie POD SKAŁKĄ

1Bale nie zawsze są w karnawale. 2 czerwca w Klubie MCKiS „Pod Skałką” z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy „Bajkowy Bal”, który rozpoczął się życzeniami i debiutancką piosenką w wykonaniu Magdaleny i Matyldy.

Czytaj więcej...

Akcja sprzątania dzielnicy Długoszyn

1„Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego na pozór niewielkiego ludzkiego działania, zależy od każdego z nas.”

Florian Plit

Czytaj więcej...

Kwiatek dla matek

123 maja w Klubie MCKiS „Pod Skałką” w nietuzinkowy sposób zorganizowano spotkanie z okazji Dnia Matki, w którym uczestniczyły mamy dwóch pokoleń.

Czytaj więcej...

„O kulturze przy kawie” - wernisaż wystawy Andrzeja Gontarza

1W Klubie MCKiS „Pod Skałką” miał miejsce wernisaż wystawy Andrzeja Gontarza – fotografika i paralotniarza.

Czytaj więcej...

Bal Bajkowy w Klubie POD SKAŁKĄ już 2 czerwca. ZAPRASZAMY

2017 Bajkowy Bal

Luty 2017 w Klubie POD SKAŁKĄ

1Luty w Klubie POD SKAŁKĄ był miesiącem kreatywnym, pełnym karnawałowych zabaw. My bawiliśmy się również wyśmienicie – głównie plastycznie.

Czytaj więcej...

Witaj majowa jutrzenko

2017 majowka skalka 1Aktywnie uczciliśmy narodowe święto 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
2 maja w dniu Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Klubie MCKiS „Pod Skałką” zorganizowano konkursy zespołowe w których brały udział uczestnicy zajęć klubowych.
Podczas spotkania drużyny zmagały się umysłowo, a tematem przewodnim quizów i krzyżówek były polskie symbole narodowe. Przygotowano również wiele konkursów sprawnościowych gdzie dwie drużyny dziarsko konkurowały ze sobą. Zwyciężyła drużyna Orła. Wszyscy uczestnicy imprezy za wspaniałą rywalizację zostali nagrodzeni słodkim upominkiem, a zwycięska drużyna dostała gromkie brawa.

 

 

 

Czytaj więcej...

Fotografia z lotu ptaka - wernisaż wystawy Andrzeja Gontarza w Klubie POD SKAŁKĄ

2017 Wernisaz Gontarza