decor-gora-5
19-02-18 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Pod Skałką

Ferie 2018 w Klubie POD SKAŁKĄ już za nami

tn 1Ferie dobiegły końca. W Klubie POD SKAŁKĄ, mimo że wirus grypy bardzo pokrzyżował nam plany, nie zabrakło propozycji na miłe spędzenie wolnego czasu.

Czytaj więcej...

Bal przebierańców w Klubie POD SKAŁKĄ

tn Bal w klubie pod skalka 3Karnawał to czas zabaw nie tylko dla dorosłych ale i dla dzieci, i to właśnie dla nich zorganizowaliśmy bal przebierańców.

Czytaj więcej...

Prezent dla babci i dziadka - warsztaty rękodzieła artystycznego w Klubie POD SKAŁKĄ

tn prezent dla babci i dziadka klub pod skałką 6Kto nie miał pomysłu na prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, mógł uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez MCKiS Klub Pod Skałką.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na BAL...

tn plakat bal w klubie pod skałką na stronkę 1

Ferie 2018 w Klubie POD SKAŁKĄ

tn klub pod skałką plakat ferie zimowe

Konkurs plastyczny „Zima w formacie A4” - rozstrzygnięcie

tn nagrodzeni za udział w konkursie 112 grudnia rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny „Zima w formacie A4”, który kierowany był do Przedszkola Miejskiego nr 6 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 2 w Jaworznie.

Czytaj więcej...

„Czas na ozdoby – niebawem święta” - warsztaty w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 1Miło jest zimową porą usiąść w fotelu i popatrzeć na własnoręcznie wykonany lampion, którego ciepłe światło wprowadzi nas w zimowy nastrój. Jeszcze milej będzie, gdy na wigilijnym stole lub w świątecznej dekoracji znajdzie się świeca, którą własnoręcznie ozdobiono. I z takim zamiarem uczestnicy warsztatów w Klubie POD SKAŁKĄ ozdabiali...

Czytaj więcej...

„A na niej świąteczne życzenia i światło” - magia świąt w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 114 grudnia w Klubie MCKiS „Pod Skałką” poczuliśmy szczęście magii świąt, a główną sprawczynią tej magii była choinka.

Czytaj więcej...

„Mikołajkowe rozgrywki mixowe” w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 36 grudnia w Klubie Mckis „Pod Skałką” w serdecznej atmosferze pełnej uśmiechu i radości odbyły się „Mikołajkowe rozgrywki mixowe”.

Czytaj więcej...

Andrzejkowy podwieczorek z humorem w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 130 listopada w Klubie MCKiS „Pod Skałką” bawiliśmy się znakomicie. Był to dzień w którym mogliśmy poznać swoją przyszłość oczywiście z „przymrużeniem oka” - w czym pomogli „wróżbici” Maciej i Zbychu oraz „wróżka” Karolina.

Czytaj więcej...

Wernisaż Grażyny Kieszek w Klubie POD SKAŁKĄ - relacja

wernisaż klub pod skałką 124 listopada w Klubie MCKiS „Pod Skałką” odbył się wernisaż. Autorką wystawy olejnych obrazów była Grażyna Kieszek.

Czytaj więcej...

Sierpień 2017 w Klubie POD SKAŁKĄ

1Wakacje dobiegły końca, gwar i śmiech dzieci powędrowały do szkoły, zostały tylko wspomnienia z twórczego wakacyjnego sierpnia organizowanego w Klubie MCKiS „Pod Skałką”, gdzie każdy znalazł dla siebie coś ciekawego.

Czytaj więcej...

Malarstwo Grażyny Kieszek - wernisaż wystawy 24 listopada w Klubie POD SKAŁKĄ

wernisaż w klubie pod skałką Grażyna Kieszek na stronkę 1

Śpiewaj razem z nami, jeśli masz ochotę

129 sierpnia po raz dziewiąty Miejskie Centrum Kultury i Sportu zorganizowało Konkurs Wakacyjnej Piosenki. Konkurs miał miejsce w Klubie „Pod Skałką”, gdzie wykonawcy i goście bawili się znakomicie.

Czytaj więcej...

„Legiony to żołnierska nuta” - koncert chóru SOKÓŁ w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 1Pieśnią i różą biało-czerwoną uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości. 9 listopada w Klubie MCKiS „Pod Skałką” miał miejsce koncert chóru „Sokół”, w którym uczestniczyły dzieci i młodzież z Gimnazjum nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaworznie.

Czytaj więcej...

Lipiec w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 1Wakacje to podróże, wypoczynek, leniuchowanie... albo nuda. Na szczęście w Klubie „Pod Skałką” czasu na nudę nie było.

Czytaj więcej...

W "Pod Skałką" zagraliśmy "Na ludową nutę"

1W Klubie MCKiS POD SKAŁKĄ dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Długoszynie miały okazję uczestniczyć w koncercie zespołu śpiewaczego „Dobrzanki”.

Czytaj więcej...

Czerwiec w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 1Czerwiec w Klubie POD SKAŁKĄ to ciekawe zajęcia, interesujące warsztaty i wiele radości dla uczestników.

Czytaj więcej...

Wrześniowe nowinki w Klubie POD SKAŁKĄ

tn wrześniowe nowinki w klubie pod skałką 3We wrześniu Klub MCKiS Pod Skałką wprowadził ciekawe wydarzenia, które - mamy nadzieję - przypadną do gustu bywalcom placówki.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Festyn Rodzinny w Długoszynie - 8 lipca (sobota)

tn Festyn Rodzinny Długoszyn poprawka