decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Dobra

„Kochana Polsko, życzę Ci...”- wieczornica w Klubie Dobra

tn 3Nie potrzeba patosu i wielkich słów, aby pokazać oddanie i miłość do ziemi, wierność tradycji. Wspólny czas poświęcony imiennym i bezimiennym bohaterom, klęskom i zwycięstwom na drodze do niepodległości naszego kraju jest lekcją prawdziwego patriotyzmu.

12 listopada zespół śpiewaczy Dobrzanki spotkał się w Klubie Dobra na wspólnym świętowaniu z okazji 100- lecia Niepodległości Polski. Spotkał się podobnie jak rok, dwa lata temu i kilka lat wstecz, aby w tym gronie razem z mieszkańcami przeżywać atmosferę Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

Harcerstwo, przygoda na całe życie!

tn 20180918 172437O harcerzach seniorach można znaleźć informacje na stronie Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w zakładce Klubu SZCZAK, gdzie przeczytamy, że Harcerski Krąg Seniora powstał z inicjatywy harcerzy należących w latach 1934 – 1948 do drużyn harcerskich Hufców Jaworzno i Szczakowa. 

Czytaj więcej...

Zapisy na zajęcia Klub Dobra

zapisy klub dobra 2018

Akcja Lato w Klubie Dobra - podsumowanie

tn 2Podczas wakacji Klub Dobra MCKiS oferował zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Najmłodsi mogli skorzystać z zajęć plastycznych, warsztatów decoupage, gier i zabaw zespołowych w placówce i poza nią. Z kolei dorosłym oferowaliśmy treningi nordic walking na świeżym powietrzu oraz zajęcia fitness poprawiające ogólną kondycje organizmu.

Czytaj więcej...

Lipiec w Klubie Dobra

lato dobra 0096Podczas wakacji Klub Dobra oferuje zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Najmłodsi mogą skorzystać z warsztatów plastycznych i decoupage oraz gier i zabaw zespołowych w placówce i poza nią. Z kolei dorosłym zaoferowano treningi nordic walking na świeżym powietrzu oraz zajęcia fitness poprawiające ogólną kondycje organizmu.

W lipcu w Klubie Dobra odbył się międzyświetlicowy konkurs pn. „W krainie bajek”. Zabawa składała się z czterech etapów: pytań, mini quizu, puzzli i ilustracji bajki „Smerfy”. W zmaganiach wzięło udział pięć drużyn i co ważne wszystkie zostały nagrodzone. Oprócz konkursowej propozycji stacjonarnej, w klubie miał miejsce także „Kulturalny Piknik” z atrakcjami plenerowymi takimi jak: podchody i pieczone kiełbaski.

Czytaj więcej...

SIERPIEŃ 2018 W KLUBIE DOBRA

tn lato dobra 2018Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i dorosłych do skorzystania z sierpniowej oferty Klubu DOBRA w ramach „Akcji Lato 2018”.

Wakacje 2018 w Klubie DOBRA

tn lato dobra 2018Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i dorosłych do skorzystania z wakacyjnej oferty Klubu DOBRA w ramach „Akcji Lato 2018”.

Czytaj więcej...

Z kijami po dzielnicach - czerwiec w Pieczyskach

z kijami po dzielnicach pieczyska DUZY OK

Z kijami po dzielnicach wraz z sekcją DOBRA NAPRZÓD

1Za nami już dwa spotkania miłośników nordic walking z cyklu spotkań z KIJAMI PO DZIELNICACH organizowanych przez KLUB DOBRA Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz sekcję nordic walking „DOBRA NAPRZÓD”.

Czytaj więcej...

Spotkanie z planszówkami w Klubie DOBRA

tn 5W dobie komputerów i gier wirtualnych coraz bardziej modne robi się granie w popularne planszówki. Wśród zwolenników tej formy spędzania czasu wolnego są zarówno dzieci jak i dorośli, ponieważ jest to okazja do wspaniałej zabawy i integracji. 14 maja w Klubie Dobra pojawiło się prawie 30 graczy gotowych na emocjonujący turniej.

Czytaj więcej...

III Rajd Nordic Walking „Dobra Naprzód” - relacja

tn 5Za nami III Rajd Nordic Walking „Dobra Naprzód” organizowany przez Klub Dobra Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Rajd zgromadził na starcie i mecie 67 chodziarzy.

Czytaj więcej...

Zabawy andrzejkowe ad. 2017 w Klubie DOBRA

1Andrzejki to doskonała okazja do przeniesienia się świat fantazji i magii. 29 listopada przekonały się o tym dzieci z grupy „KOMPAS”, które uczestniczyły w przygotowanych specjalnie na tę okazję zabawach w Klubie Dobra.

Czytaj więcej...

Symbole patriotyczne – warsztaty w Klubie Dobra

tn 2Tego roku zespół śpiewaczy „Dobrzanki” uczcił rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja warsztatami artystycznymi.

Czytaj więcej...

DZIEŃ SENIORA w Klubie DOBRA - relacja

1„Gdzie usłyszysz śpiew, tam wstąp,

tam dobre serca ludzie mają.

Źli ludzie, wierzaj mi,

Ci nigdy nie śpiewają.”

Dzień Seniora tradycyjnie odbył się w Klubie DOBRA końcem listopada. Na uroczystą biesiadę taneczną przybyły w tym dniu gospodynie uroczystości, czyli zespół śpiewaczy „Dobrzanki”, byla też społeczność lokalna i seniorzy związani z klubem, należący do sekcji fitness i nordic walking.

Czytaj więcej...

O modzie i kulturze ludowej w Klubie DOBRA

tn 1Genowefa Frąs, rodowita jaworznianka, członkini Stowarzyszenia Twórców Kultury w Jaworznie, autorka obrazów o tematyce ludowej i esejów literacko – poetyckich odwiedziła Klub Dobra MCKiS z wykładem na temat mody i kultury ludowej.

Czytaj więcej...

Konkurs fotograficzny „Dobra Jesienią” rozstrzygnięty

3„Dobra Jesienią” - pod takim hasłem Klub DOBRA Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie po raz pierwszy zorganizował konkurs fotograficzny skierowany do wszystkich chętnych amatorów fotografii.

Czytaj więcej...

III Rajd Nordic Walking „Dobra Naprzód”

3nordic dobraRuszyły zapisy do III Rajd Nordic Walking „Dobra Naprzód” organizowanego przez Klub Dobra Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rekreacyjnym rajdzie w dzielnicy Dobra 10 maja 2018 r. o godzinie 16.30. Organizatorzy przewidują około 6 km malowniczej trasy w rejonach dzielnicy Dobra, start i meta pod klubem, przy ulicy Zagrody 2. Biuro zawodów czynne w dniu rajdu od godziny 15.45. Po części rekreacyjno – sportowej na wszystkich uczestników rajdu czeka biesiada przy grillu oraz niespodzianka w postaci losowania nagród. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona!

Czytaj więcej...

Wieczornica niepodległościowa w Klubie Dobra

tn IMG 20171106 180856W Klubie Dobra jak co roku odbyła się wieczornica z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

Klub DOBRA - zmiany w organizacji zajęć

logo mckis pngInformujemy, że od 8 stycznia do końca marca b.r. działalność Klubu Dobra Miejskiego Centrum Kultury i Sportu zostaje zawieszona, a część zajęć zostaje przeniesiona do Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej.

Wszelkie informacje na temat tych zmian udzielane są pod numerem telefonu: +48 600 337 813

Konkurs fotograficzny DOBRA JESIENIĄ

2017 konkurs dobra jesieniaKlub "Dobra" Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „Dobra Jesienią”!

Czytaj więcej...