decor-gora-5
24-04-18 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Dobra

III Rajd Nordic Walking „Dobra Naprzód”

3nordic dobraRuszyły zapisy do III Rajd Nordic Walking „Dobra Naprzód” organizowanego przez Klub Dobra Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rekreacyjnym rajdzie w dzielnicy Dobra 10 maja 2018 r. o godzinie 16.30. Organizatorzy przewidują około 6 km malowniczej trasy w rejonach dzielnicy Dobra, start i meta pod klubem, przy ulicy Zagrody 2. Biuro zawodów czynne w dniu rajdu od godziny 15.45. Po części rekreacyjno – sportowej na wszystkich uczestników rajdu czeka biesiada przy grillu oraz niespodzianka w postaci losowania nagród. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona!

Czytaj więcej...

Klub DOBRA - zmiany w organizacji zajęć

logo mckis pngInformujemy, że od 8 stycznia do końca marca b.r. działalność Klubu Dobra Miejskiego Centrum Kultury i Sportu zostaje zawieszona, a część zajęć zostaje przeniesiona do Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej.

Wszelkie informacje na temat tych zmian udzielane są pod numerem telefonu: +48 600 337 813

Zabawy andrzejkowe ad. 2017 w Klubie DOBRA

1Andrzejki to doskonała okazja do przeniesienia się świat fantazji i magii. 29 listopada przekonały się o tym dzieci z grupy „KOMPAS”, które uczestniczyły w przygotowanych specjalnie na tę okazję zabawach w Klubie Dobra.

Czytaj więcej...

DZIEŃ SENIORA w Klubie DOBRA - relacja

1„Gdzie usłyszysz śpiew, tam wstąp,

tam dobre serca ludzie mają.

Źli ludzie, wierzaj mi,

Ci nigdy nie śpiewają.”

Dzień Seniora tradycyjnie odbył się w Klubie DOBRA końcem listopada. Na uroczystą biesiadę taneczną przybyły w tym dniu gospodynie uroczystości, czyli zespół śpiewaczy „Dobrzanki”, byla też społeczność lokalna i seniorzy związani z klubem, należący do sekcji fitness i nordic walking.

Czytaj więcej...

Konkurs fotograficzny „Dobra Jesienią” rozstrzygnięty

3„Dobra Jesienią” - pod takim hasłem Klub DOBRA Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie po raz pierwszy zorganizował konkurs fotograficzny skierowany do wszystkich chętnych amatorów fotografii.

Czytaj więcej...

Wieczornica niepodległościowa w Klubie Dobra

tn IMG 20171106 180856W Klubie Dobra jak co roku odbyła się wieczornica z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

Konkurs fotograficzny DOBRA JESIENIĄ

2017 konkurs dobra jesieniaKlub "Dobra" Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „Dobra Jesienią”!

Czytaj więcej...

Dobry Piknik - relacja

1Lokalna społeczność dzielnicy Dobra doczekała się upragnionego festynu rodzinnego. Dobry Piknik miał miejsce 3 września i mimo niesprzyjającej deszczowej pogody mieszkańcy Dobrej i innych dzielnic nie zawiedli i wzięli udział we wspólnej, integracyjnej zabawie.

Czytaj więcej...

Wakacyjny czas z Klubem Dobra

110Wakacyjny harmonogram w klubie Dobra MCKiS został przygotowany z myślą o małych i dużych mieszkańcach tej dzielnicy. Tu każdy może znaleźć coś dla siebie i miło spędzić czas. Do ulubionych aktywności najmłodszych należą zajęcia plastyczne, rozgrywki w gry planszowe i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, takie jak podchody czy gry i zabawy z dawnych lat.

Czytaj więcej...

Dobry Piknik

dobry piknik plakatW niedzielę, 3 września, serdecznie zapraszamy do klubu MCKiS „Dobra” na imprezę plenerową. Dobry Piknik rozpocznie się o godzinie 16.00 na terenie przed klubem znajdującym się przy ul. Zagrody 2.
Szczegóły na plakacie.

Dożynki parafialne z udziałem zespołu śpiewaczego „Dobrzanki”

IMG 20170815 095440„Idziemy, idziemy do naszej Maryji, w darze jej niesiemy plony naszej ziemi. Za to żeś prosiła o deszczyk na pole, o jasne słoneczko na tę chłopską rolę” z tą pieśnią maryjną zespół śpiewaczy „Dobrzanki” jak co roku złożył na ręce księdza proboszcza Mariusza Lizończyka z parafii św. Brata Alberta na Pieczyskach dary naszej ziemi: chleb, wieniec i owoce z tegorocznych zbiorów.

Czytaj więcej...

II Rajd Nordic Walking „Dobra Naprzód”

II RNW DobraRuszyły zapisy do II Rajdu Nordic Walking „Dobra Naprzód” organizowanego przez Klub Dobra Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rekreacyjnym rajdzie w dzielnicy Dobra 24 maja 2017 r. o godzinie 16.30. Organizatorzy przewidują około 6 km malowniczej trasy w rejonach dzielnicy Dobra, start i meta pod klubem, przy ulicy Zagrody 2. Biuro zawodów czynne w dniu rajdu od godziny 15.45. Po części rekreacyjno – sportowej na wszystkich uczestników rajdu czeka biesiada przy grillu oraz niespodzianka w postaci losowania nagród. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona!

Czytaj więcej...

„Dobra Naprzód” w Ojcowie

1Sekcja „Dobra Naprzód” działająca przy Klubie DOBRA MCKiS systematycznie spaceruje z kijami dwa razy w tygodniu już prawie dwa lata. Członkowie grupy są uczestnikami wszystkich jaworznickich rajdów nordic walking, a także organizują swój własny rajd w maju. Trenerka Natalia Szlachetka postanowiła jeszcze bardziej urozmaicić im przygodę z kijami i tym razem zabrać grupę do Ojcowa.

Czytaj więcej...

Przerwa w działalności Klubu DOBRA do końca marca 2017 r.

logo sokolInformujemy, że w okresie od 3 stycznia do końca marca b.r. część działalności Klubu DOBRA Miejskiego Centrum Kultury i Sportu zostaje zawieszona.

Wszelkie informacje na temat tych zmian udzielane są pod numerem telefonu 600 337 813.

Spotkanie integracyjne w Klubie Dobra

20170620 IMG 0060Wtorkowe popołudnia to w Klubie Dobra czas zarezerwowany dla pasjonatów nordic walkingu, 20 czerwiec 2017 r. był wyjątkowym dniem, bo oprócz tradycyjnego spaceru z kijami grupa „Dobra Naprzód”, a także miejscowa społeczność mogła zintegrować się przy wspólnym ognisku.

Czytaj więcej...

Oda do starości czyli świętujemy Dzień Seniora

tn 1W kalendarzu pojawia się coraz więcej dni, które są okazją do celebrowania dojrzałego czy też starszego wieku. Być może są tacy, którzy uważają, że na emeryturze powinno się odpoczywać, ale zwolenikami tej teorii nie są na pewno panie z zespołu śpiewaczego "Dobrzanki", które 28 listopada w Klubie MCKiS DOBRA zorganizowały spotkanie dla naszych Seniorów.

Czytaj więcej...

DOBRA NAPRZÓD!

2017 Dobra NaprzodDobra Naprzód to hasło, które znają nie tylko mieszkańcy Dobrej, ale także innych dzielnic Jaworzna. Tegoroczny rajd „Dobra Naprzód” organizowany przez Klub „Dobra” Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie był wyzwaniem dla najwytrwalszych spacerowiczów, przygotowanych na każde warunki atmosferyczne.

Czytaj więcej...

Wieczornica z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Klubie Dobra

2016 wieczornica 11 listopada 1Uroczystości związane z obchodami Narodowego Święta Niepodległości to symbol walki o wolność, znak wiary i zwycięstwa. 11 listopada to dla Polaków jedna z najważniejszych dat w dziejach kraju. W 1918 roku zakończyliśmy jako naród wieloletnie starania o odzyskanie utraconej niepodległości.

Czytaj więcej...

Planszówki na DOBREJ

tn 1Po raz kolejny Klub Dobra MCKiS w Jaworznie gościł organizatorów Festiwalu Gier Planszowych MORIGAL.

Czytaj więcej...

Spotkanie integracyjne grupy KOMPAS

Dobra z kompasem 1W miniony piątek 23.09.2016r. w Klubie Dobra Miejskiego Centrum Kultury i Sportu zorganizowane zostało spotkanie integracyjne dla dzieci z grupy KOMPAS, która działa od 2013 r. Podczas spotkania dzieci z zaangażowaniem wzięły udział w różnorakich konkursach.

W kolorowej jesiennej scenerii wszystkim uczestnikom dopisywał apetyt, więc dopełnieniem świetnej zabawy było ognisko.

Czytaj więcej...