decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Szczak

Yoga - Klub Szczak

logo mckis pngSerdecznie zapraszamy na zajęcia yogi w klubie Szczak. W każdy piątek o godzinie 18.00. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 21.09.2018.
Opłata za treningi będzie wynosić:
- 10 zł przy wpłacie z góry za każde zajęcia w miesiącu
- 15 zł przy wpłacie za wybrany jeden dzień w miesiącu
Zapraszamy!

Zajęcia w Klubie Szczak

szczak a3

Lato w Klubie Szczak - podsumowanie

tn 2Za nami już jakże wyczekiwane przez dzieci wakacje. W Klubie Szczak było ciekawie i wesoło, gdyż zorganizowano różnorakie, kreatywne zajęcia dla dzieci.

Czytaj więcej...

Sierpień 2018 w Klubie SZCZAK

tn lato szczak sierpień

Wakacyjne warsztaty w Klubie SZCZAK

tn lato szczakZapraszamy dzieci do Klubu Szczak na artystyczno-kulturalne warsztaty, które prowadzone będą w ramach akcji „Lato w mieście 2018”. Autorskie tematyczne zajęcia przeplatane będą grami planszowymi, konkursami, zabawami integracyjnymi i wycieczkami.

 

Koncert z okazji Dnia Matki w Klubie SZCZAK

tn IMG 20180528 172148Matka to synonim miłości i ciepła rodzinnego. To najważniejsza osoba w życiu każdego z nas, dlatego też 28 maja w Klubie Szczak odbył się koncert z okazji święta mam.

Czytaj więcej...

Warsztaty ceramiczne ,,Żabki szczęścia” w Klubie Szczak

tn IMG 20180524 10012024 maja dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 9 w Jaworznie wzięły udział w kolejnych już, bardzo lubianych, warsztatach ceramicznych.

Czytaj więcej...

Koncertowo w Klubie SZCZAK - Dzień Matki

tn plakat

Koncert patriotyczny w Klubie SZCZAK

tn 7Kolejny koncert patriotyczny w Klubie Szczak już za nami. W obecnych czasach wszyscy mamy świadomość ważności świąt narodowych, szacunku do symboli państwowych, mimo to historia zawsze potrzebuje przypominania. Święto w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja to niepowtarzalna okazja, by umacniać w sobie poczucie tożsamości narodowej.

Czytaj więcej...

Treningi Nordic Walking w Klubie Szczak

szczak nordic walking 2

Planszówki w Klubie SZCZAK

tn IMG 20180423 172139W kolejnej odsłonie Spotkań z Planszówkami tym razem w Klubie Szczak 23 kwietnia spotkali się miłośnicy tej formy spędzania czasu.

Czytaj więcej...

Zapisy do sekcji Nordic Walking w klubie Szczak. Serdecznie zapraszamy.

nordic szczak zapisy

Wiosennie w Klubie Szczak

tn IMG 20180322 155803Istnieją różne sposoby na to, aby zaprosić tak długo wyczekiwaną wiosnę. W Klubie Szczak również zrobiło się już wiosennie i świątecznie zarazem, a to za sprawą warsztatów ceramicznych i plastycznych.

Czytaj więcej...

Wesołe ferie w Klubie SZCZAK

1Pomiędzy 29 stycznia a 9 lutego w Klubie SZCZAK miała miejsce akcja „Zima w mieście”. Dzieci każdego dnia ciekawie i wesoło spędzały czas. Naszą wspólną feryjną przygodę rozpoczęliśmy, realizując opracowany wcześniej  plan zajęć.

Czytaj więcej...

Zajęcia twórcze dla przedszkolaków w Klubie Szczak

tn IMG 20180322 10533622 marca Klub Szczak odwiedziły przedszkolaki z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 9 w Jaworznie, aby uczestniczyć w twórczych zajęciach.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w Klubie Szczak

dzien kobiet szczak 2018

Dzień Kobiet 2018 w Klubie SZCZAK

tn 1W czwartkowy wieczór 8 marca Klub Szczak wraz we współpracy z filią MBP Góra Piasku zorganizował spotkanie dla Pań, aby uczcić doroczne święto kobiet.

Czytaj więcej...

Yoga w Klubie Szczak

joga szczak

Klimatyczne spotkanie z muzyką w Klubie SZCZAK

tn IMG 20180313 180928We wtorkowy wieczór 13 marca do Klubu Szczak zawitało bardzo wielu gości. Tym razem przygotowaliśmy specjalne spotkanie dla Pań przy blasku świec z poezją oraz muzyką w tle w aranżacji Dariusza Feca.

Czytaj więcej...

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

dzien babci dziadka7Dnia 23.01.2018 r. o godzinie 16.00 w klubie Szczak odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz interesujący program artystyczny. Przedstawienie przygotowała klasa I ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Jaworznie pod kierunkiem p. Krystyny Hapczyk.

Czytaj więcej...