decor-gora-5
18-10-17 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Szczak

Dzień Chłopaka w SZCZAKU

129 września obchodziliśmy w Klubie SZCZAK ,,Dzień Chłopaka’’. Tego dnia świętowały wszystkie dzieci. Dziewczynki rozpoczęły uroczystość od złożenia życzeń oraz wręczenia wspólnie zrobionego prezentu i dyplomu swoim kolegom. Następnie rozpoczęły się tańce, podczas których największe emocje wywołała zabawa w „Pociąg”.

Czytaj więcej...

ZMIANA W HARMONOGRAMIE SPOTKAŃ

yogaszczak2Informujemy, że zajęcia Yogi w Klubie "Szczak" odbywać się będą w PIĄTKI w godzinach od 18:00 do 19:30.

Zaczynamy od 27 października!

Szczegóły na plakacie.

Doświadczamy chemii w SZCZAKU

0We wtorek w Klubie SZCZAK19 września przeprowadziliśmy z dziećmi mnóstwo ciekawych doświadczeń chemicznych. Badawcza aktywność umożliwia wielokierunkowy rozwój oraz większe zainteresowanie otaczającą rzeczywistością. Eksperymenty wzbudzają ciekawość, inspirują do samodzielnej, twórczej pracy, są też świetną zabawą. Przybliżają takie dziedziny nauki, które wydają się zbyt trudne dla dzieci.

Czytaj więcej...

Yoga w Klubie SZCZAK

yogaZapraszamy wszystkie chętne osoby na spotkanie organizacyjne dotyczące zajęć jogi, które odbędzie się 27.09.2017r. o godzinie 17.00 w Klubie Szczak.

Lato w mieście - SZCZAK

1W lipcu i sierpniu w Klubie SZCZAK odbyła się akcja „Lato w mieście”. Dzieci każdego dnia aktywnie i wesoło spędzały czas w klubie i nie tylko.

Czytaj więcej...

Klub Szczak zaprasza do zapisywania się na zajęcia w roku kulturalnym 2017/2018

2017 zapisy na zajęcia

Lato w SZCZAKU - warsztaty plastyczne

1Lato zapanowało na dobre w Klubie SZCZAK na Górze Piasku, gdzie w lipcu zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki.

Czytaj więcej...

Warsztaty ceramiczne dla przedszkolaków

tn IMG 20170629 110049Zajęcia z ceramiki są bodźcem do rozwoju intelektualnego, rozwoju postrzegania i wyobraźni. Poprawiają koncentrację oraz rozwijają ekspresję plastyczną. Formowanie gliny poprawia sprawność manualną, dlatego końcem czerwca w Klubie SZCZAK z zajęć ceramiki korzystały dzieci z Przedszkola Niepublicznego GLOBUS Mały Podróżnik.

Czytaj więcej...

BEZPIECZNE WAKACJE w Klubie SZCZAK

1W Klubie SZCZAK 20 czerwca została przeprowadzona prelekcja na temat ,,Bezpieczeństwo podczas wakacji”. Celem zajęć było przypomnienie i utrwalenie przedszkolakom podstawowych zasad bezpiecznego zachowania podczas wypoczynku.

Czytaj więcej...

Dzień Matki w Klubie Szczak

szak629 maja w Klubie SZCZAK miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Matki.

Czytaj więcej...

O zdrowym odżywianiu w Klubie SZCZAK

1W miniony wtorek 23 maja w Klubie SZCZAK odbyła się prelekcja dla dzieci z grupy KOMPAS na temat zdrowego odżywiania.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet 2017 w Klubie SZCZAK

tn 1Międzynarodowy Dzień Kobiet świętowany 8 marca na stałe wpisał się do kalendarza dni świątecznych. Dzień później w czwartkowe popołudnie również Klub SZCZAK wraz z Filą MBP Góra Piasku zorganizował spotkanie dla pań, by uczcić ich święto – tym razem było to spotkanie filmowe.

Czytaj więcej...

KREATYWNE ZAJĘCIA Z GLINY W KLUBIE ,,SZCZAK’’

IMG 20170518 111939Ugniatanie, lepienie gliny rozwija aktywność dzieci, kształtuje wyobraźnię artystyczną, wrażliwość estetyczną i zdolności manualne dziecka. Praca z gliną ma właściwości terapeutyczne, na wiele dzieci działa uspokajająco. Zabawa z gliną jest twórcza, jest doskonałą formą wyrazu artystycznego.

Czytaj więcej...

Festiwal Gier Planszowych "Morigal" - tym razem w Klubie SZCZAK

tn 1W Klubie MCKiS SZCZAK 13 lutego miała miejsce następna odsłona Festiwalu Gier Planszowych MORIGAL.

Czytaj więcej...

Witaj Maj, Trzeci Maj!

szczak 3maja 20171Dnia 3 maja w klubie ,,Szczak” odbyła się uroczystość z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, która była pierwszą w Europie, a drugą po konstytucji Stanów Zjednoczonych spisaną ustawą zasadniczą na świecie. Od chwili uchwalenia Konstytucja stała się symbolem dążeń do odzyskania niepodległości i suwerenności Rzeczypospolitej, niezależnie od przeszkód wewnętrznych i zagrożeń zewnętrznych.

Czytaj więcej...

Walentynkowy bal w Klubie SZCZAK

Bal 1Z okazji Walentynek w Szczaku odbył się wspaniały Bal Walentynkowy.

Czytaj więcej...

Śniadanie Wielkanocne w Klubie MCKiS SZCZAK

1W kalendarzu jest wiele dni wesołych i świątecznych, są też dni pełne refleksji, a zarazem i radości, które z sobą niosą. Jednym z takich dni jest Wielkanoc – najpiękniejsze i najważniejsze święto w tradycji chrześcijańskiej.

Czytaj więcej...

Wesołe zajęcia dla przedszkolaków w Klubie SZCZAK

1Wtorek 14 lutego w Klubie SZCZAK był bardzo miły i wesoły, gdyż na zajęcia przyszły dzieci z Przedszkola Niepublicznego GLOBUS – Mały Podróżnik.

Czytaj więcej...

Jak witaliśmy wiosnę w SZCZAKU...

117 marca w Klubie SZCZAK odbył się po raz pierwszy w nowych murach dzień wiosny, czyli pożegnanie zimy!

Czytaj więcej...

Koncert Kolęd 2017 w Klubie SZCZAK

130 stycznia w poniedziałek o godzinie 17.00 w Klubie ,,Szczak”odbył się Koncert Kolęd. Program artystyczny zaprezentował Chór MCKiS “Sokół” oraz zespół śpiewaczy “Jaworznianki”.

Czytaj więcej...