decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Szkoła tenisa - TenisLand

TenisLand-logoPrzy oświetlonych kortach ziemnych na ul.Martyniaków prowadzi zajęcia Szkoła Tenisa - TenisLand, promując dyscyplinę sportu zdobywającą coraz większą popularność w Polsce.
Szkoła prowadzi regularne zajęcia dla dzieci i dorosłych. Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym lub w grupach od 2-6 osób. Grupy dobierane są w sposób zapewniający optymalne warunki do doskonałej zabawy i szybkiego rozwoju umiejętności. Zajęcia grupowe odbywają się regularnie 2 razy w tygodniu po 1 godzinie lub 1 raz w tygodniu po 2 godziny. Zajęcia indywidualne dostosowane są do wymagań uczestników.


Dodatkowo TenisLand, promując aktywny wypoczynek organizuje IMPREZY URODZINOWE (i nie tylko) w postaci zabaw i konkurencji sportowych dobieranych odpowiednio do wieku uczestników. Taki rodzaj wypoczynku pozwala na wspólną sportową zabawę rodziców z dziećmi.
Dla spragnionych gry w tenisa, TenisLand wynajmuje, w atrakcyjnych cenach, OŚWIETLONE KORTY ZIEMNE na ul.Martyniaków, udostępniając rakiety i piłki oraz zapewniając miłą atmosferę i atrakcyjne ceny.
Szczegółowe informację dotyczące kortów oraz szkoły tenisa znajdują się na stronie internetowej www.tenisland.pl oraz www.facebook.com/tenisland

TenisLand-plakat ogolny