decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Jesienne rozgrywki SALOS-u zakończone

salos-maleJesienne rozgrywki w Amatorskiej Lidze Piłkarskiej SALOS zakończone - wygrała drużyna ABTech Gniewni. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 22 listopada podczas Gali SALOSU o godz 17.00 w OSP Dąbrowa Narodowa.

 

W tym roku organizatorzy postawili na mniejsze 6-cio osobowe zespoły. Zmieniono także miejsce rozgrywek i z zielonej murawy przenieśliśmy się na sztuczną murawę na Orliku na Podłężu. Wydaje się, że zmiany przypadły do gustu jaworznickim piłkarzom, bo w lidze pojawiły się nowe zespoły i nowe twarze. Zgłoszono do rozgrywek 154 zawodników w wieku od 15 do 52 lat. Rozegrano 36 spotkań, w których strzelono 510 bramek! Warto wspomnieć, że zwycięska drużyna nie przegrała ani jednego meczu i strzeliła aż 76 bramek. Drugie miejsce tej jesieni zajął mistrz poprzedniego sezonu, czyli drużyna JagoPro, trzecie zaś miejsce zdobyła Przemsza Jaworzno. Zawodnikom pokazano 99 żółtych i 8 czerwonych kartek. Warto było jednak dbać o kulturę i czystą grę. Tym, którzy dostali najmniej punktów karnych za żółte i czerwone kartki, czyli drużynie, ABTech Oldtimer wręczony będzie Puchar Fair Play a każdy zawodnik z drużyny otrzyma od organizatora getry piłkarskie.
Najlepszym strzelcem został Jan Trojan z Przemszy Jaworzno zdobywając 25 bramek, najlepszym bramkarzem został Konrad Kołodziej ze Szlachty Jeleń. Najlepszą obroną cechowała się drużyna JagoPro, a najlepszym atakiem Przemsza Jaworzno. Gdybyśmy mieli stworzyć drużynę marzeń spośród zawodników wszystkich drużyn byliby to: Konrad Kołodziej, Piotr Rutkowski, Jan Trojan, Edward Majerski, Arkadiusz Jaromin i Dawid Jaromin.

SALOS Jaworzno rozgrywa obecnie Puchar Ligi, do którego zgłosiło się 13 drużyn - w tym
4 drużyny spoza naszych ligowych rozgrywek – ćwierćfinały w niedzielę 17 listopada na Orliku na Podłężu, a finały 24 listopada. Zapraszamy do kibicowania.
Jednocześnie już teraz serdecznie zapraszamy nowe drużyny do udziału w kolejnych, wiosennych rozgrywkach w ramach Amatorskiej Ligi Piłkarskiej SALOS, które planujemy rozpocząć początkiem kwietnia 2014 roku.
W planach mamy również zorganizowanie od stycznia do marca 2014 roku ligi halowej, szczegóły wkrótce pojawią się na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do Galerii