poniedziałek, 22, styczeń 2018 roku

 

 

 JAWORZNICKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

SEZON 2017/2018

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

 

Terminarz Jaworznickiej Amatorskiej  Ligi Piłki Siatkowej 2017/2018

ETAP I

22 października 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 BCC - KLIMAKS

16:00

1:3

2

LENENSIS - PWK TEAM

30 min po zakończeniu meczu 1

3:0

29 października 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

VOLLEYBEER - PWK JUNIOR TEAM

 16:00

3:0

2

TAURON WYDOBYCIE - VOLLEY BŁYSKAWICA

30 min po zakończeniu meczu 1

3:0

5 listopada 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 RISER - SALOS

 16:00

 3:0

2

BCC - PWK TEAM

30 min po zakończeniu meczu 1 

 3:2

19 listopada 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

AMATORZY - PWK JUNIOR TEAM

18:00

3:0

2

 VOLLEYBEER - TAURON WYDOBYCIE

 30 min po zakończeniu meczu 1

1:3

26 listopada 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

KLIMAKS - SALOS

 16:00

 3:0

2

LENENSIS - RISER

 30 min po zakończeniu meczu 1

 0:3

3 grudnia 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

    AMATORZY - VOLLEY BŁYSKAWICA

16:00

0:3

2

 TAURON WYDOBYCIE - PWK JUNIOR TEAM

 30 min po zakończeniu meczu 1

3:0

10 grudnia 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

BCC - SALOS

 16:00

3:0

2

RISER - PWK TEAM

 30 min po zakończeniu meczu 1

3:1

17 grudnia 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

    AMATORZY - TAURON WYDOBYCIE

16:00

0:3

 

 VOLLEYBEER - VOLLEY BŁYSKAWICA

 30 min po zakończeniu meczu 1

3:1

14 stycznia 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

LENENSIS - KLIMAKS

16:00

3:1

2

BCC - RISER

30 min po zakończeniu meczu 1

0:3

21 stycznia 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 AMATORZY - VOLLEYBEER

 16:00

 

2

 VOLLEY BŁYSKAWICA - PWK JUNIOR TEAM

 30 min po zakończeniu meczu 1

28 stycznia 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 SALOS - LENENSIS

16:00

2

PWK TEAM - KLIMAKS

 30 min po zakończeniu meczu 1

 

4 luty 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 BCC - LENENSIS

15:00

2

RISER - KLIMAKS

 30 min po zakończeniu meczu 1

3

SALOS - PWK TEAM

 30 min po zakończeniu meczu 2

 

 

ETAP II

11 luty 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

GA6 - GA1

 16:00

 

2

GA2 - GA5

30 min po zakończeniu meczu 1

 

 

18 lutego 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

GB2 - GB5

 16:00

 

2

 GB3 - GB4

 30 min po zakończeniu meczu 1

 

 

25 lutego 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

GA3 - GA4

 16:00

2

GA1 - GA5

 30 min po zakończeniu meczu 1

 

4 marca 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

GB1 - GB5

16:00

2

GB2 - GB3

 30 min po zakończeniu meczu 1

 

11 marca 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

GA6 - GA4

16:00

 

2

GA2 - GA3

30 min po zakończeniu meczu 1 

18 marca 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

GB1 - GB4

 16:00

 

2

 GB5 - GB3

 30 min po zakończeniu meczu 1

25 marca 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

GA1 - GA4

16:00

2

GA5 - GA3

30 min po zakończeniu meczu 1

8 kwietnia 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 GB1 - GB3

 16:00

2

GB$ - GB2

 30 min po zakończeniu meczu 1

15 kwietnia 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 GA6 - GA2

 16:00

 

2

 GA1 - GA3

 30 min po zakończeniu meczu 1

 

22 kwietnia 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 GB1 - GB2

 16:00

2

 GB4 - GB5

 30 min po zakończeniu meczu 1

13 maja 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

GA4 - GA2

16:00

 

2

GA5 - GA6

 30 min po zakończeniu meczu 1

 

20 maja 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

GA1 - GA2

 15:00

 

2

GA3 - GA6

 30 min po zakończeniu meczu 1

 

3

GA4 - GA5

30 min po zakończeniu meczu 2