decor-gora-sport
26-04-18 roku

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Minikoszykówka MU-12 - UKS ORZEŁ II MCKiS Jaworzno (r. 2006 i młodsi) - sezon 17/18


MiniKoszykówka Chłopców MU-12 - rocznik 2006 i młodsi

UKS ORZEŁ II MCKiS Jaworzno

(kl. V - Szkoła Podstawowa nr 15)

Nr Data  Godz. gospodarz Mecze Wynik Miejsce

1.

 21.10.17
(sobota)

9.00 UKS Orzeł II MCKiS
Jaworzno
 I - Orzeł II J-no - Orzeł III J-no
II - Orzeł II J-no - MKS MOS K-ce
III - Orzeł II J-no - UKS SP 27 K-ce

I -
20 : 36

II -
6 : 53
III -
11 : 36


 Hala W-S MCKiS J-no
ul.Grunwaldzka 80

2.

5.11.17
(niedziela)

11.30 MKS
Dąbrowa Górnicza
 I - MKS Dąbrowa Górn. - Orzeł II J-no
II - MCKS Czeladź - Orzeł II J-no

 
I -
56 : 11

II -
59 : 5


Hala SP nr 29
ul.Morcinka 4

3.

2.12.17
(sobota)
 12.30  UKS Orzeł III MCKiS
Jaworzno
I - ŻAK Żory - Orzeł II J-no
II - Orzeł J-no - Orzeł II J-no
 
 I -
47 : 16

II -
31 : 16


Hala W-S MCKiS J-no
ul.Grunwaldzka 80

4.

14.01.18
(niedziela)
9.00  MOSM II
Bytom
I - MOSM II Bytom - Orzeł II J-no
II - MOSM I Bytom - Orzeł II J-no

 I -
42 : 10

II -
25 : 8



 OSiR Bytom
ul.Kosynierów 17

---

17.02.18
(sobota)
  PAUZA PAUZA   PAUZA
   

II ETAP
- FINAŁ B -
o miejsca 11 - 20

   
5. 25.03.18
(niedziela)
9.00 DAAS Basket Hills
Bielsko Biała
I - Daas Basket Hills B.B - Orzeł II J-no
II - MOSM II Tychy - Orzeł II J-no
I -
30 : 35

II -
22 : 18
 Hala Victoria
ul.Bratków 16
6. 7.04.18
(sobota)
przesunięty
z 3.03.

11.15 UKS Orzeł MCKiS
Jaworzno
I - Orzeł II J-no - KKS Tarnowskie Góry

I -
18 : 20


Hala W-S
MCKiS J-no
ul.Grunwaldzka 80
7. 21.04.18
(sobota)
9.30 KS Niwa
Oświęcim
I - Kadet Oświęcim - Orzeł II J-no
II - Niwa Oświęcim - Orzeł II J-no
I -
II -
 Hala Sportowa
ul.Główna 123
Osiek


Tabela - MU-12 MINIKOSZYKÓWKA (klasy V)


W rozgrywkach minikoszykówki chłopców rocznika 2006 i mlodszych - barwy UKS ORZEŁ II MCKiS Jaworzno w sezonie 2017/18 reprezentują:

Mateusz Biel, Tomasz Bujniak, Miłosz Byrczek, Mateusz Byrski, Maciej Ciechelski, Samuel Kapcia, Tomasz Knop, Oskar Kosiński, Jakub Larysz, Robert Lofek, Filip Noszczyński, Igor Nowak, Łukasz Pasek, Szymon Reus, Olgierd Seweryn, Maciej Szafrański, Mateusz Syrek, Kacper Trochanowicz, Piotr Zięba.
Trener - GOLEC MACIEJ


Zespół minikoszykówki chłopców (UKS ORZEŁ II MCKiS Jaworzno)
- rocznik 2006 i młodsi - klasa V

trener - p. Maciej Golec