Karnawał trwa! Jest to taki czas w roku, kiedy organizowane są najbardziej kolorowe i huczne zabawy, a także bale przebierańców. Nie inaczej było w Jaworznie.

W piątkowe popołudnie (7 lutego) karnawałowe podwoje swojego Pałacu Lodowego otwarła sama Elza z Krainy Lodu. Gdzie? W Klubie MCKiS “Gigant”. Uczestnicy balu zjawili się licznie, a każdy w przepięknym kolorowym stroju. Były księżniczki, królewny, wróżka, biedronka, kilka kotków, cyganka i aniołek. O bezpieczeństwo imprezy dbało kilku superbohaterów. Pojawili się również renifer Sven oraz bałwanek Olaf. Balujących zabawiały, oprócz Elzy, księżniczka Anna – jej siostra i królewna Śnieżka – koleżanka z trochę innej bajki. Prócz tańców odbyły się również wesołe konkursy i zabawy: rzut styropianową śnieżką do celu, sopelkowe limbo czy też lodowe figury, które zamarzały za sprawą mocy samej Elzy. Największą atrakcją jednak była sesja zdjęciowa na ściance z bohaterkami bajek i bałwanem Olafem. Na zmęczonych gości czekał Lodowy Bufet, gdzie kolorowe przekąski cieszyły oczy i brzuszki, a także regenerowały siły do dalszej zabawy.

Atmosfera stała się tak gorąca, że Gigantowa Kraina Lodu zaczęła topnieć… Nie jest to jednak powód do zmartwień, ponieważ w przyszłym roku karnawałowy bal w Klubie “Gigant” będzie z innej bajki !