“Bezpieczna ślizgawka” – taką nazwę nosi akcja, którą Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie przeprowadzi wraz z policjantami i strażakami na lodowisku w centrum naszego miasta. Już w najbliższy wtorek, 14 stycznia, najmłodsi mieszkańcy naszego miasta dowiedzą się, co robić, aby zachować bezpieczeństwo, nie tylko podczas zabawy na lodzie, ale również w różnych codziennych sytuacjach.

Akcja “Bezpieczna ślizgawka” jest częścią ogólnopolskiej kampanii MSWiA pn. “Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Co prawda, Jaworzno takiego stoku nie posiada, ale za to wszyscy jaworzanie w okresie zimowym mogą korzystać z miejskiego lodowiska. Głównym celem wtorkowego spotkania będzie propagowanie i poszerzanie wiedzy z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz kształtowanie odpowiedzialnych postaw. Jedynym, czego nie możemy być pewni podczas zbliżającej się imprezy, jest pogoda, ale z pewnością możemy zagwarantować, że będzie bezpiecznie! Świetna zabawa na lodzie zostanie połączona z edukacją. Będą też konkursy z nagrodami.

Zapraszamy wszystkich we wtorek od godziny 11.00. Weźcie ze sobą mamę, tatę, dziadków, koleżankę! Zadbajmy wspólnie o nasze bezpieczeństwo!

Uwaga! Dzieci oraz młodzież za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej skorzystają ze ślizgawki w niższej cenie przez cały okres ferii!